Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Ben Masumum

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

En saklı yasaklarla yağlı ballı oldum Dindirmedim aşksızlığı hep istedim
    Kimine göre şanstı benim şanssızlığım
    Gözüm karardı gönlüm bulandı direndim
    Yalnızlığın deliliğe giden yolları boştu
    Düşüncemdi gardiyansevdan bırakmıyordu

Benim canımsın anladın mı kurtuluş yok
    Daha çok sevmeliyiz aşk için zaman yok

Büyümek istiyorum çünkü çok çocuğum Hep aşk beni baştan çıkardı ben masumum

Öyle bir mevsime başladım ki senle
    Yalnız benim iklimimde bu çiçekler
    Önce bakışın öptü dudaklarımdan
    Sürüyle kuşlar geçti kanımdan sessizce
    Sokul bana ey kalbim rahat bırak kendini
    Hayallerinden çıkıp geldi buldu bak seni

Sihirli bir gecenin döndüğü başımda
    Aşk dolu şarkıların her çalınışında
    Üzerimde sevdalı bir gömlek bir kotla
    Benimle dans et haydi şarkı söyle durma

Yıldız Tilbe - Ben Masumum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  2. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...
  3. Yıldız Tilbe - İnşallah

Yıldız Tilbe - İnşallah

yıldız tilbe seni seven olamaz benden başka Sevgilim yanımda kalsan ne olur Ömrüm kollarında geçse ne olur Çok sevdim, aşığım gitme ne olur Sensiz bir anım yok sensizken bile Yolunu bekler oldum her gün, gece Seninle başlarım sensiz her güne Beni talan etme yaralı kalbimle Her şeyin bittiği noktasız yerde Seni seven olamaz benden fazla Bunu koy aklına Kara gecelerde kara deliğime Doyma...
  4. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  5. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...

Sayfayı Paylaş