Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı (Küçücüğüm)

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yanar içim su gülüşüne Bir tebessüm et söneyim
    Hava buz kırağı deli bozuk
    Terkedilmez ah nöbetim

Nicedir sarhoşluğum
    Ay aman anlayamam
    Ödenir bedeli aşkın
    Acıma kederime sonuma sebep olur
    Ama gel yüreğime sor

Kal yanımda uğrunda deliriyorum
    Küçücüğüm kal yanımda

Kelimeler yetmiyor anlatmaya, korkuyorum
    Sözlerimi gözlerime bak anla, söylüyorum

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı (Küçücüğüm) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Sunam

Yıldız Tilbe - Sunam

sunam nota sunam notaları yıldız tilbe notaları Bir gün bu dünyadan göçüp gidersem x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Boşa giderde gözyaşların ağlama Sunam, sunam Kölen olayım Yok olur belleğim, çürürse beden x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Bazı bazı mezarla gelirsin x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman Dileğin kabuldür bunu bilesin Sunam, sunam Dağlar duman...
  2. Yıldız Tilbe - Sor

Yıldız Tilbe - Sor

Hicbir Sarki laik degil Hicbir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün gec kaldik bugün erken Genclik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden sor Sor gündüzlerden sor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigindan Sor rüyalarindan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana olan...
  3. Yıldız Tilbe - Selam

Yıldız Tilbe - Selam

O selam sana ulaştığında Anlat öykünü bütün dünyaya Ne yaşantın için üzül Ne ölüm için hayıflan Nereye gider bir düşün Bu kadar insan Güneşle yıldız elele Olmaz boş yere düşünme Hepimiz bir gün gideriz Öte aleme Ektiğini biçer insan Ne ümit et ne kaygılan Bir ışık seliyse kalbin Bulur seni aşk ozaman
  4. Yıldız Tilbe - Nartanem

Yıldız Tilbe - Nartanem

Daldan dala kondun yeter yorulmadınmı Hatta akan nehir gibi durulmadınmı Benim derdim yanlız sensin anlamadınmı Ey aşk bana geldin yare uğramadınmı Güsel göslüm nartanem Al canım senin olsun Beni öyle çok sev ki herkesin aklı dursun Bülbül senden öğrensin gülü mutlu etmeyi Hasret ateşi sönsün Leyla mecnun aşk görsün
  5. Yıldız Tilbe - Havalım

Yıldız Tilbe - Havalım

aman aman aman olmaz... yar etmem ellere olmaz... olmazzz.... cık! olmaz... Uzun bir öykü sevgi dolu Bir serüven ki deli dolu Gizli bakışmalar, gülüşmeler Yıllar süren gizli sevişmeler Sürer mi böyle camdan cama Soluyor güller zamanı kolla Aman ha cayma sakın pes etme Yakarım çıranı aldatmayı deneme Sürer mi böyle camdan cama Geçiyor demimiz zamanı kolla Olmaz olamaz imkansız...

Sayfayı Paylaş