Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Gönül Çalamazsın

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gönül çalamazsın aşkın sazını Ne perdeye dokun ne teli incit
    Eğer çekemezsen gülün nazını
    Ne dikene dokun ne gülü incit
    Dinle ki bülbülü gelesin coşa (aşka)
    Karganın namesi gider mi hoşa
    Meyvasız ağacı sallama boşa
    Ne yaprağını dök ne dalı incit
    Bekle dost kapısın sadık dost isen
    Gönüller tamir et ehli dil isen
    Sevda sahrasın da Mecnun değilsen
    Ne Leyla'yı çağır ne çölü incit

Yıldız Tilbe - Gönül Çalamazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  2. Yıldız Tilbe - Sunam

Yıldız Tilbe - Sunam

sunam nota sunam notaları yıldız tilbe notaları Bir gün bu dünyadan göçüp gidersem x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Boşa giderde gözyaşların ağlama Sunam, sunam Kölen olayım Yok olur belleğim, çürürse beden x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Bazı bazı mezarla gelirsin x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman Dileğin kabuldür bunu bilesin Sunam, sunam Dağlar duman...
  3. Yıldız Tilbe - Sor

Yıldız Tilbe - Sor

Hicbir Sarki laik degil Hicbir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün gec kaldik bugün erken Genclik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden sor Sor gündüzlerden sor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigindan Sor rüyalarindan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana olan...
  4. Yıldız Tilbe - Selam

Yıldız Tilbe - Selam

O selam sana ulaştığında Anlat öykünü bütün dünyaya Ne yaşantın için üzül Ne ölüm için hayıflan Nereye gider bir düşün Bu kadar insan Güneşle yıldız elele Olmaz boş yere düşünme Hepimiz bir gün gideriz Öte aleme Ektiğini biçer insan Ne ümit et ne kaygılan Bir ışık seliyse kalbin Bulur seni aşk ozaman
  5. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...

Sayfayı Paylaş