1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın
    Yüreğimi dağlamasın
    Kalbimi kırsın gönlü olsun
    Haberi olsun

Ben o yare canımı
    Ömrümü hayatımı
    Seve seve her şeyimi
    Ben o yare kalbimi
    Yatağımı döşeğimi
    Sererim haberi olsun

Ben o yare ne dil döktüm ben bilirim
    Kimselere bakmam onu dinlerim

Onun yüzüne bakınca
    Güneş
    Kalbime girsin gönlü olsun
    Haberi olsun

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam

Yıldız Tilbe - Su Olsam Sensiz Akmam

Anlamaz mı yüreğin? Söyle maksadını Sözlerinde teselli olsun Kalbimde aşkın var Rüzgarda kokun var Çağırsam gelir misin? Neredesin? Heves değilsin. Tüm ışıkları söndür öyle gel Kimse görmesin seni Hatıran yetmez bana sevgilim Su olsam sensiz akmam ki Yalvaran bir kadınım Sevgilim, adamım Yüreğinde merhamet olsun Alnımda yazın var Erkekçe sözün var Yollarına bakarak Çoğu tükenmiş bir...
  2. Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

Yıldız Tilbe - Bir Benim Ol

sıkı tut kendini benim için çözülürüm seni ele verirsen eğer en inatçı dileği yüreğimin beni sev bana dokun yeter yar yüreğim yoluna perişan yar yüreğim yoluna perişan bir benim ol beni öp bir bana sahiplen bir beni sev ikimiz bir beden ben korkarım sen yoksan kendi gölgemden sende bana soyun yaşamını bende tüket.. herşeyimle teslimim sana ben kimsenin demesiyle senden vazgeçemem...
  3. Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

Yıldız Tilbe - Ben Olaydım

En sevgili yarın sen sevdiği yar En sevilen yarin en sevdiği yar Toprağın babası yar ebu turab Adı mübarek nesli mübarek kılıcı keskin O yar Alinin Yolu dosdoğru kalbi aşk dolu Amcası oğlu Allah'ın nuru Onun bahçesinden güllerin hası Ben olaydım ben olaydım Yanında ben olaydım Ah olaydım of olaydım Sana ben yar olaydım İnsanların türlü türlü hikayesi var Ne dinlemekle biter ne akıl vermekle...
  4. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  5. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...

Sayfayı Paylaş