Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yıkanamadım içimdeki nehir derin akıyor Deliliği yarı uykuda ruhum seni arıyor
    Uysallaşır mı? Söyle kudurmuş yalnızlığım
    Erkekçe sevdalanır yürekli kadınlığım
    Gördüğüm sevdaların yabancısıyım
    Sevgim aç su gibi yele dağılır
    Som aşkın içine bulanır
    Her şeye alışılır, hasretinle

Seni de beni de değiştirmek istiyorum Günahlardan öte köy göremiyorum
    Sensiz yaşamayı hiç istemiyorum hiç

Yıkanamadım içimdeki nehir derin akıyor
    Deliliği yarı uykuda ruhum seni arıyor
    Uysallaşır mı? Söyle kudurmuş yalnızlığım
    Erkekçe sevdalanır yürekli kadınlığım
    Gördüğüm sevdaların yabancısıyım
    Sevgim aç su gibi yele dağılır
    Som aşkın içine bulanır
    Her şeye alışılır, hasretinle

Seni de beni de değiştirmek istiyorum
    Günahlardan öte köy göremiyorum
    Senden ayrılmayı hiç istemiyorum hiç

Yıldız Tilbe - İçimdeki Nehir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Zülüf

Yıldız Tilbe - Zülüf

Zülüf dökülmüş yüze aman Kaşlar yakışmış göze aman aman Usandım bu canımdan aman aman Derdimle geze geze Usandım bu canımdan aman aman Derdimle geze geze Bu yerlerden git gayrı aman Kâtip olup yaz gayrı aman aman Bir kazma bir kürek aman aman Mezarımı kaz gayrı Bir kazma bir kürek aman aman Mezarımı kaz gayrı
  2. Yıldız Tilbe - Yasanmaz

Yıldız Tilbe - Yasanmaz

Yıllar sonra karşıma çıktın Hala seviyorum dedin ya ben bittim Geri dönüşü yok bu yolculuğun Tekrar sevelim dedin ya ben bittim Seller temizlemez benim ahımı Boynuma vebal taktım günahlarını Hep erteledim hayallerimi Dost edindim bitmeyen özlemini Sevdam duymadı feryatlarımı Geri dönmedi rüya zamanı Kara bulutlara yazdım adını Silinmez alnımın kara yazısı
  3. Yıldız Tilbe - Sunam

Yıldız Tilbe - Sunam

sunam nota sunam notaları yıldız tilbe notaları Bir gün bu dünyadan göçüp gidersem x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Boşa giderde gözyaşların ağlama Sunam, sunam Kölen olayım Yok olur belleğim, çürürse beden x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman [Nakarat] x 2 Bazı bazı mezarla gelirsin x 2 Sunam, sunam Dağlar duman aman Dileğin kabuldür bunu bilesin Sunam, sunam Dağlar duman...
  4. Yıldız Tilbe - Sor

Yıldız Tilbe - Sor

Hicbir Sarki laik degil Hicbir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün gec kaldik bugün erken Genclik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden sor Sor gündüzlerden sor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigindan Sor rüyalarindan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana olan...
  5. Yıldız Tilbe - Selam

Yıldız Tilbe - Selam

O selam sana ulaştığında Anlat öykünü bütün dünyaya Ne yaşantın için üzül Ne ölüm için hayıflan Nereye gider bir düşün Bu kadar insan Güneşle yıldız elele Olmaz boş yere düşünme Hepimiz bir gün gideriz Öte aleme Ektiğini biçer insan Ne ümit et ne kaygılan Bir ışık seliyse kalbin Bulur seni aşk ozaman

Sayfayı Paylaş