Etiketler:
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Yıldız Tilbe ile söyleşi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada.....
    ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı yazmayı bıraktığını söyledi ve ekledi: ‘Çok acıklı şarkı yazdım ama artık tövbe ettim. Küçüklüğümden beri içimde olan acıdan dolayı bunlar şarkılarıma yansıdı. Hareketli şarkılarım da oldu elbet fakat slovlar kadar tutulmadı.’dedi.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yıldız Tilbe ile söyleşi
    ‘TARKAN’A ŞARKI VERDİM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, TARKAN’A ÇOK GÜZEL BİR ŞARKI VERDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Önceleri Tarkan’a verdiği ‘Kış Güneşi’ şarkısını Tarkan’ın sesine çok yakıştığı için verdiğini söyleyen Yıldız Tilbe, Tarkan’ın yeni albümü için çok güzel bir slow şarkı verdiğini söyledi. Bu şarkının da Tarkan’ın ses tonuna çok iyi gittiğini söyleyen Tilbe, ‘Bir şarkısına söz yazdım bir de sözü ve müziği bana ait olan bir şarkı verdim. Şarkı çok güzel oldu. Tarkan’ın albümü çok güzel olacak.’dedi.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ‘KİMSEYLE ARAM KÖTÜ DEĞİL!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, HİÇ KİMSEYLE ARASININ KÖTÜ OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Polemikleriyle ve diğer sanatçılar için zaman zaman ağır eleştirilerde bulunan ünlü yorumcu Yıldız Tilbe, hiçbir sanatçı dostuyla arasının kötü olmadığını söyledi. Herkese kapısının ardına kadar açık olduğunu söyledi. Tilbe, en büyük sanatçı dostununsa kendisi olduğunu söyledi.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

TATLISES HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMEDİ
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, İBRAHİM TATLISES HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

İbrahim Tatlıses ile bir çok tatsız olayı olan Yıldız Tilbe, Tatlıses hakkında konuşmak istemediğini şu sözlerle açıkladı: ‘Burada ikinci-üçüncü şahısları konulmak istemiyorum. Bazı programlara gittiğimde asistanlar sorar ne arzu edersiniz diye. Ben de kahve isterim çay isterim. Programın formatına göre de elbise isteyebilirim. Bu benim en doğal hakkım!’dedi. Tilbe, televizyon programlarının kendisini davet ederek reytingleri zirve yapıp ceplerini doldurduğunu fakat o cepten kendisine bir şey vermeye çekindiklerini ve bunu konu yaptıklarını söyledi. Bu tür konuların çok basit konular olduğunu ve konuşmaya bile değmez olduğunu söyledi.

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ‘EVLİ BİRİNE AŞIK OLMUŞTUM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, BİR ZAMANLAR EVLİ BİRİNE AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ.

Uzun zamandır adı kimseyle anılmayan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, bir zamanlar evli birine aşık olduğunu ve ‘İki kadın bir adam’ şarkısını yazdığını söyledi. Yıldız Tilbe, ‘O şahsı bir kere gördüm bir daha görmedim ama aşık olduğumda evli olduğunu bilmiyordum. Sonradan öğrenmiştim.’dedi.

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

‘EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, EVLİLİĞE SICAK BAKMADIĞINI SÖYLEDİ.

23 yaşında bir kızı olan ve geçtiğimiz aylarda dünya evine giren kızıyla yıllardır yalnız yaşama mücadelesi veren Yıldız Tilbe, bugüne kadar çok aşık olduğunu fakat evlenecek adamı bir türlü bulamadığını söyledi. Tilbe, ‘Ortalıkta evlenecek adam yok ya da bana denk gelmiyor. Bu yüzden de evlilikten gitgide soğudum. İşim ve uğraşlarım var bu yüzden de yalnızlık bana zor gelmiyor.’dedi.

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

‘TEK TAŞLARI GERİ ÇEVİRDİM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, PAHALI HEDİYE KABUL ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Kendisine bir çok pahalı hediye geldiğini, tek taş teklifleri geldiğini söyleyen Yıldız Tilbe, ‘Tek taşlar geldi, pahalı hediyeler geldi ama hiçbirini kabul etmedim. Öyle bir insan olamadım. Bunları kabul etseydim, Yıldız Tilbe olamazdım!’dedi.

8. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

‘PİYASADA GÜZEL ALBÜM YOK!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, PİYASADA BEĞENDİĞİ BİR ALBÜM OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Piyasadaki şarkılardaki duygu eksikliğini ve derinlikten uzak oluşunu eleştiren Yıldız Tilbe, beğenerek dinlediği şarkıların olduğunu fakat bütün olarak beğendiği albümün bulunmadığını söyledi. Yeni albümünde eskiye dönüş yapan Yıldız Tilbe, ‘Eski şarkılara şöyle bir baktım da o günkü aşklar, duygular daha sıcak ve samimiymiş. Ben de severek nostaljik şarkılara albümümde yer verdim. Tam 80 şarkı belirledik ama 23 tanesini albüme koydum. Bir çok şarkıyı eledik.’dedi.

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

‘DELİ DEĞİLİM!’
    < Konu Resmi..>

KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, UÇUK KAÇIK, DELİ BİRİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

Herkesin dansıyla, sözleriyle ve hareketleriyle eleştirdiği ve uçuk kaçık biri olduğunu söyledikleri Yıldız Tilbe deli olmadığını ve ortamına göre hareket ettiğini söyledi. Eğlenceli olduğunu fakat deli olmadığını, bu tür eleştirilerin yersiz olduğunu söyleyen Yıldız Tilbe, ‘Eğlenceli, kıpır kıpır biri olduğum doğrudur ama deli değilim. Deli biriyle konuşabilir misiniz?’dedi..

Yıldız Tilbe ile söyleşi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  2. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  3. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  4. Yıldız Tilbe - Emi

Yıldız Tilbe - Emi

Sende sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi Çok özle ama kavuşma Kavuşamadığım gibi Seninde yüreğin yansın Başka ellerde mum gibi Çaresizlik ayrılmasın Kapından köle gibi Seninde kalbini çalsın Başkaları mal gibi Sevdam yüreğinde kalsın Gizli bir günah gibi Geri dönme istememki Ben eski ben değilimki Hayat öyle bir oyunki Ne rolü var ne sahnesi Sende mutlu olma emi Sende...
  5. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...

Sayfayı Paylaş