Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu

Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda....

Yıldız Tilbe Kovuldu!

Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı.

Çılgın dansı ve güzel sesi ile tanınan Yıldız Tilbe sosyal paylaşım ağlarının cazibesine kapılınca işinden oldu

Yıldız Tilbe; Orhan Gencebay'a saygı albümü için, ona ait 'Aşkımı Sakla' adlı şarkıyı seslendirmişti. Tilbe, albüm çıkmadan şarkıyı Youtube'a yükleyince projeden çıkarıldı!

30 ÜNLÜ İSİMDEN BİRİYDİ

Kaderin böylesine yazıklar olsun! Orhan Gencebay'ın 60'ıncı sanat yılı nedeniyle özel bir albüm hazırlanıyor. Aralarında Tarkan, Ajda Pekkan, Nilüfer ve Sezen Aksu'nun da olduğu 30 ünlü, albümde Gencebay şarkılarını seslendirdi. Üzerinde aylardır titizlikle çalışılan albümde Yıldız Tilbe de 'Aşkımı Sakla' adlı şarkıyı yorumlamıştı.

ORHAN BABA ŞOKE OLDU

Tilbe, büyük gizlilik içinde hazırlanan projede, kendi okuduğu şarkının kaydını önce arabasında yakınlarına dinletip, bir de Youtube'a yükleyince kriz çıktı! Gencebay, "Şerefim" dediği albümün deşifre olmasıyla büyük şok yaşarken, yapımcı Poll Production ise sorumsuz davranışı nedeniyle Tilbe'yi albüm dışı bıraktı.

ALBÜMDEKİ SON BOMBA ŞAFAK

Gencebay'a saygı albümünün sürprizi ise Şafak Sezer. Ünlü komedyen, albümde mini bir stand-up yapıp ardından Gencebay'ın 'Ben Topraktan Bir Canım' eserini seslendirdi. Sezer, yaptığı mini şovda Almanya'da yaşayan Gencebay hayranı bir gurbetçi rolünde şarkıya başlayacak...

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Yarabbim

Yıldız Tilbe - Yarabbim

Uslandım değiştim inan bitti O çılgın, o serseri kız gitti Hasretinle (yokluğunla) büyüdü gönül İnadım beni terketti Sana gördüğün renkler yetmiyor Bunu bilirim Bana gözlerin yeterdi Işığıydı (yeşiliydi) cennetin Sen hep aynısın Hep aynı, gem tutmuyor yüreğim Kaygısız deli Ayak seslerin hani Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsin Sen kurtar Yarabbim Yanıyorum ateşlerde...
  2. Yıldız Tilbe - Paracı

Yıldız Tilbe - Paracı

Bıktım sahte dostlarımdan Bitmeyen hesaplarından amaann Uzağımdan yakınımdan içerimden dışarımdan amaann Onun ayrı bunun ayrı derdi bitmiyor Ne yaparsan yap hiç kimse memnun olmuyor Bir ipte bin cambaaz oynar deliler akıl satar Al al al al al al al al al al al al... İyi dedim kaçtı gitti En zor anımda terketti amaann Dertlerim hafifleseydi herkese ağır gelirdi aman Bir o yandan bir bu yandan...
  3. Yıldız Tilbe - Ha

Yıldız Tilbe - Ha

Çok komik oluyorsun anladın mı benle uğraşma Haddim var benim hesabım yok bana bulaşma Ellerini gözlerini o kötü niyetini aman çok iyi sakla Al birini vur ötekine benden uzak dur kendini oyala Sanki beni tanır ekmeğimi alır ne vermişte alamaz Onu bunu şunu üzerime salar böle bişey olamaz Ha ha ha ha... Kadlime ferman arıyorsun korkmuyor musun Atım nalsız gözüm kör görmüyor musun Silahsızım...
  4. Yıldız Tilbe - Ey

Yıldız Tilbe - Ey

ey ey.... İçindeki nefret sönermi artarmı Bedavaya satsan alan olmaz Kendin olamadın ya koynuma onu ittin Yaptıkların hiç bir kitaba sığmaz O çok toydu ben genç Başbaşa bıraktın başka bir aşka başlamıştın Bir senaryo yazdın dört başı ihanet Ben garip figüran rolünü başaramayan Ey bana şeratan bilinçli dağ karı Sen beyazsan ben karayım tamammı Sen çağırdın söz verdin tutmadın Ne sağ ne sol...
  5. Yıldız Tilbe - Değilsin

Yıldız Tilbe - Değilsin

Ey gök yüzü geceyle güneş Yıldızların ötesi Sevda beni derin derin ince ince dağlıyor Gözlerimden yüreğime zehirler aktı sanki Benim içimde canım tutuştu her zerreme ateş yağdı Aşk özgürlükse bu tutsaklık niye Beni sana hapsetti gönlüm Bakışındı gülüşündü ölüm Ödül değilsin ceza değilsin Sen hep benimsin yalnızlık Günah değilsin ayıp değilsin Yasak değilsin ayrılık Uzak değilsin...

Sayfayı Paylaş