Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yıldız Tilbe muhabire küfür etti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe, 2011, yeni albüm, son albümü, albüm tanıtımı, seyhan erdağ, küfür, küfür haberleri ve dahası burada arkadaşlar

Güçlü yorumu ve doğallığı ile gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe, o kadar doğal ki, sağı solu belli olmuyor Melek'lerim:)
    YIldız tilbe, yeni albüm tanıtımında, ünlü magazin muhabiri Seyhan'a küfür etmiş. Seyhan, ne sormuş, Yıldız neden kızmış; buyrun haberin detaylarına Melek'ler.

< Konu Resmi..>

Aykırı kişiliği ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Yıldız Tilbe, yeni albümüyle ilgili yaptığı basın toplantısında bir kadın muhabire küfür etti.

Tilbe hafta içi yeni albümünü tanıtmak için kameraların karşısına geçti. Bu sırada Show TV muhabiri Seyhan Erdağ, “Albümdışı bir soru sorabilir miyim?” diyerek Tilbe’ye bir dönem küs olduğu ancak hastanedeyken ziyaretine gittiği İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunu takip edip etmediğini sordu. Tilbe, “Allah şifa versin” diyerek konuyu kapatmak isterken Erdağ, aynı soruyu bir iki kez daha farklı şekilde yineledi. Bunun üzerine sinirlenen Tilbe, Erdağ’a şakayla karışık “Or... Seyhan” dedi. Erdağ da Tilbe’ye “Aşk olsun, herkesin içinde ayıp ettiniz” diyerek sitem etti.

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    seviyesi o kadar işte

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    ne varki bunda öyle cevap vericek :D ben bu kadını amy winehouse gibi görüyorum ya :D

Yıldız Tilbe muhabire küfür etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - İnşallah

Yıldız Tilbe - İnşallah

yıldız tilbe seni seven olamaz benden başka Sevgilim yanımda kalsan ne olur Ömrüm kollarında geçse ne olur Çok sevdim, aşığım gitme ne olur Sensiz bir anım yok sensizken bile Yolunu bekler oldum her gün, gece Seninle başlarım sensiz her güne Beni talan etme yaralı kalbimle Her şeyin bittiği noktasız yerde Seni seven olamaz benden fazla Bunu koy aklına Kara gecelerde kara deliğime Doyma...
  2. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  3. Yıldız Tilbe - Emi

Yıldız Tilbe - Emi

Sende sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi Çok özle ama kavuşma Kavuşamadığım gibi Seninde yüreğin yansın Başka ellerde mum gibi Çaresizlik ayrılmasın Kapından köle gibi Seninde kalbini çalsın Başkaları mal gibi Sevdam yüreğinde kalsın Gizli bir günah gibi Geri dönme istememki Ben eski ben değilimki Hayat öyle bir oyunki Ne rolü var ne sahnesi Sende mutlu olma emi Sende...
  4. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...
  5. Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılmak için aldıklarını iade etti

YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK ÜNLÜ SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ. Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonra da kanal 'İbo Show'u...

Sayfayı Paylaş