Yildiznameye Nasil Bakilir

M

Misafir

Forum Okuru
Yildiznameye Nasil Bakilir
ebced hesabı nasıl yapılır yıldıznameye nasıl bakılır yildizname nasil bakilir ebcet hesabı yapılır yıldızname bakılır
NASIL BAKILIR

Eğer doğum tarihini bildiğinizden eminseniz mesele yok. Ama bilmiyorsanız yada takip ettiğiniz burç sizi tarif etmiyorsa ne yapacaksınız? Meraklanmayın beni takip edin yeter.

Kişinin yıldızını bulmak için Ebced hesabı da denilen bir yöntem uygulanır. Her yıldız aynı zamanda bir burca tekabül eder. Bu şekilde kişinin talihi ve hastalıkları vs. hakkında bilgi sahibi olunur.

Ebced hesabı 3 çeşit olmakla beraber ben sizlere Ebced-i Sagir dediğimiz küçük Ebced hesabını açıklayacağım. Aslında malumunuz Ebced hesabı Arapça dır. Türkçe ye uyarlayabildiğim kadarıyla buraya yazıyorum umarım sizlere faydalı olur.

Nasıl bakılacağına gelince kişinin ana ismi ile kendi ismi aşağıdaki tabloya bakarak toplanır ve 12 ye bölünür.

A=1 E=5 I=10 M=4 R=8 Ü=7 B=2 F=8 İ=10 N=2 S=0 V=6 C=3 G=8 J=3 O=7 Ş=0 Y=10 Ç=3 Ğ=4 K=4 Ö=7 T=4 Z=7 D=4 H=8 L=6 P=2 U=7
Baki kaç kalırsa o numaralı burca bakılır.
1 Kalırsa KOÇ
2 Kalırsa BOĞA
3 Kalırsa İKİZLER
4 Kalırsa YENGEÇ
5 Kalırsa ASLAN
6 Kalırsa BAŞAK
7 Kalırsa TERAZİ
8 Kalırsa AKREP
9 Kalırsa YAY
10 Kalırsa OĞLAK
11 Kalırsa KOVA
12 Kalırsa BALIK

Ce: Yildiznameye Nasil Bakilir

Çok teşekkürler , bilgiler hem doğru hem de güzel anlatılmış

Cevap: Yildiznameye Nasil Bakilir

ben topladım ve böldüm ama sonuç 35 çıktı :D imkansız deme çünkü benim iki izmim var :) ama emeğine sapğlık

NASIL BAKILIR

Eğer doğum tarihini bildiğinizden eminseniz mesele yok. Ama bilmiyorsanız yada takip ettiğiniz burç sizi tarif etmiyorsa ne yapacaksınız? Meraklanmayın beni takip edin yeter.

Kişinin yıldızını bulmak için Ebced hesabı da denilen bir yöntem uygulanır. Her yıldız aynı zamanda bir burca tekabül eder. Bu şekilde kişinin talihi ve hastalıkları vs. hakkında bilgi sahibi olunur.

Ebced hesabı 3 çeşit olmakla beraber ben sizlere Ebced-i Sagir dediğimiz küçük Ebced hesabını açıklayacağım. Aslında malumunuz Ebced hesabı Arapça dır. Türkçe ye uyarlayabildiğim kadarıyla buraya yazıyorum umarım sizlere faydalı olur.

Nasıl bakılacağına gelince kişinin ana ismi ile kendi ismi aşağıdaki tabloya bakarak toplanır ve 12 ye bölünür.

A=1 E=5 I=10 M=4 R=8 Ü=7 B=2 F=8 İ=10 N=2 S=0 V=6 C=3 G=8 J=3 O=7 Ş=0 Y=10 Ç=3 Ğ=4 K=4 Ö=7 T=4 Z=7 D=4 H=8 L=6 P=2 U=7
Baki kaç kalırsa o numaralı burca bakılır.
1 Kalırsa KOÇ
2 Kalırsa BOĞA
3 Kalırsa İKİZLER
4 Kalırsa YENGEÇ
5 Kalırsa ASLAN
6 Kalırsa BAŞAK
7 Kalırsa TERAZİ
8 Kalırsa AKREP
9 Kalırsa YAY
10 Kalırsa OĞLAK
11 Kalırsa KOVA
12 Kalırsa BALIK
41 re topladım anne adım kendi adımı 12 böldüm böldüm rakam 4 çıktımkalan rakam 5 çıktı yani aslan burcu 4 rakama göre ikizler oluyo

canım benımkı kusuratlı cıktı yanı 5.9.. seklınde aslan basak arası bısey herhalde ama bılemedım buarada emeyıne saglık canım

Geri