1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Yılın İş Kadını - Arzuhan Doğan Yalçındağ

  Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  TÜSİAD Başkanı ve Doğan TV İcra Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, CNBC-e tarafından ’yılın iş kadını’ seçildi.
  ’Yılın girişimcisi’ ödülü alan Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, "Başlangıçta bizi gören ’hadi be sen de’ diyordu, şimdi ’eyvah’ diyorlar" sözleriyle geldikleri aşamayı vurguladı.

  ’CNBC-e İş Dünyasının En İyileri Ödülleri’, Doğuş Otomotion’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı ve Doğan TV İcra Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ’Yılın İşkadını’, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ’Yılın Girişimcisi’ ödülünü aldı. Arçelik ’Yılın İhracatçısı’, Türk Telekom ’Yılın Markası’, Konya Şeker ’Yılın Yenilikçisi’, Koç Holding ’Sosyal Sorumluluk’, Boydak Grubu ’Anadolu’da İstihdam Yaratanlar’, Şişe Cam ’Çevre’ ödülüne layık görüldü.

  [​IMG]

  DOĞRU YOLDAYIZ: Ödülünü, Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan ile TOBB Başkanı Rifat
  Hisarcıklıoğlu’ndan alan Arzuhan Doğan Yalçındağ, "İDE ödülleri Türkiye’de ağırlığı olan kurumsallaşmış bir ödül, bir misyon diyorum ve bunu almaktan çok mutluyum" dedi. ’Yılın Girişimcisi’ ödülünü Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in elinden alan Ali Sabancı ise "Yola çıktığımızda o zaman bize ’hadi be sende!’ diyorlardı. Şimdi ’Eyvah!’ diyorlar... Biz doğru yoldayız" diye konuştu.

  ÖZÜR DİLEMEYECEĞİM: Şişe Cam’ın ödülünü Türkiye İş Bankası ve Şişe ve Cam Fabrikaları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ahmet Kırman, "Çevreye vermediğimiz rahatsızlık nedeniyle özür dilemeyeceğim! Bu konuda İş Bankası ve ’Şişe Cam Fabrikaları Türkiye için çevreyi koruyacak, en öncelikli tetbirleri alacağı temennisini ve niyetimizi sizinle paylaşmak istiyorum" dedi.

  SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ KOÇ’A: ’Yılın İhracatçısı’ ödülünü Arçelik adına Koç Holding Dayanıklı Tüketim Malları Grubu Başkanı Aka Gündüz Özdemir, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in elinden aldı. ’Anadolu’da İstihdam Yaratanlar’ dalında ödüle değer görülen Boydak Grubu’nun ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak’a, Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen tarafından verildi. Türk Telekom’un ödülünü ise Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Poul Doany’e Doğuş Yayın Grubu CEO’su Cem Aydın verdi. ’Yılın Yenilikçisi Konya Şeker’in ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk, Microsoft Türkiye’nin Genel Müdürü Çağlayan Arkan’dan aldı. ’Sosyal Sorumluluk’ ödülü Koç Holding’in Kurumsal İletişim Koordinatörü Oya Ünlü’ye verildi.


  Hürriyet
   
Yılın İş Kadını - Arzuhan Doğan Yalçındağ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İşte Yılın 'Kırmızı'ları

  İşte Yılın 'Kırmızı'ları

  Bu yıl 5'incisi düzenlenen "Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri" (Kırmızı Ödülleri), önceki gece yapılan törenle sahiplerini buldu. Basın reklamlarında yaratıcılığı teşvik etmek, reklamverenlerin, reklam ajanslarının ve reklam sektörü çalışanlarının başarılarını belgeleyip ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri'ne bu yıl 110 ajanstan 1.188 başvuru yapıldı. Törende,...
 2. Yılın Doktoru Bir Kadın

  Yılın Doktoru Bir Kadın

  Sultanbeyli’nin Sağlık Grup Başkanlığı'nda bulaşıcı hastalıklar hekimi olan Dr. Zeynep Yılmaz, 0-1 yaş grubunda kendileri için koyulan 6 bin 192 çocuk aşılama sayısını, 6 bin 500'ün üzerine çıkartmayı başardı. Sağlık Bakanlığı aşı kampanyalarında kapı kapı dolaşıp çocukları aşılayan Dr. Zeynep Yılmaz’ı, İstanbul'da yılın doktoru seçti. İstanbul’un en çok göç alan bölgelerinden biri olan...
 3. İşte Yılın Hıyarı

  İşte Yılın Hıyarı

  Evvet Meleklerim İşte Garşınızdaaa daa daa da da aha eko yaptı :) Kimsemi yok nedir? Evet Garşınızdaaaa YILIN HIYARI :))))) :parti:
 4. İşte Doğanın Gözyaşı ...

  İşte Doğanın Gözyaşı ...

  Ben bu resime baktigimda, sanki resim üzerinde bir kadin agliyormus gibi hissettim :) Görünüstede öyle zaten, ama bu göz yasi döken, resim üzerinde bir kadin degil Meleklerim. Bir Buz Dagi :) Norveç'te erimekte olan bir buzulun fotoğrafında buzul üzerinde ağlayan bir yüz oluştuğu görülüyor. Deniz fotoğrafçısı ve çevre konularında uzman olan Michael Nolan, bu etkileyici...
 5. İşte yılın sorusu

  İşte yılın sorusu

  :piha:Melekler nette gezerken bir gazete de sorulan soruyu gördüm gülmekten öldüm:piha:Bence okuyunca sizde gülmekten alamayacaksınız kendinizi.Bu soruyu soran kişinin sizce akıl sağlığı yerindemidir bir deyiverin bana:DBuyrunuz:Dİşte o soruu:d * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Prezervatif yoktu,çorap kullandım.sevgilim hamile kalır mı?...

Sayfayı Paylaş