1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Yılmaz Erdoğan baba olacak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen yüzü Yılmaz Erdoğan aynı sene içerisinde hem amca hemde baba olacak.....
    YILMAZ ERDOĞAN 2. KEZ BABA OLUYOR!
    YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN (26), 45 GÜNLÜK HAMİLE...

İkinci kez baba olacak Erdoğan (41), çevresine “İkinci çocuğum öyle bir dönemde geliyor ki... Hem ikiz yeğenlerimden 3 ay sonra, hemde 4. sinema filmimizin gösterime girdiği günlerde doğacak ve bütün ailemizi mutluluğuna mutluluk katacak” diyor. Erdoğan, her ne kadar “Sağlıklı olsun yeter” dese de bebeğinin erkek olmasını istiyor.

Yılmaz Erdoğan baba olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan

yılmaz erdoğanın belçime yazdığı şiir Yılmaz Erdoğan, 1967, Hakkari. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara´da tamamladı. İTÜ İnşaat Mühendisliğini kazandı fakat ağır basan tiyatro tutkusu eğitimini yarıda bırakmasına neden oldu.Tiyatroya Ferhan Şensoy´un 'Nöbetçi Tiyatrosu'nda başladı, daha sonra Levent Kırca´nın 'Olacak O Kadar' adlı televizyon programında başyazar olarak görev yaptı. TRT´de...
  2. Yılmaz Erdoğan - Pastırma Yazı

Yılmaz Erdoğan - Pastırma Yazı

pastırma yazı hakkında bilgi Böyle zamansız güneşli, Umulmadık mavi günlerde Bir bekleme salonu yalnızlığına Bürünüyorum.. ıliklerimdeki yitik aşkı Sarhoş bir unutkanlığailikliyorum... Sanki şiirini bilmediğim Bir fransız akşamında Kaldırım taşlarını sayıyorum kalbimin.. ıçimde ayak izlerin, Aylak bir yaz geçiyor avuçlarımdan... Ve ben ne zaman, Kiminle sevişsem, Hala seni aldatıyorum!
  3. Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı

Yılmaz Erdoğan - Aşk Hayatı

Sevmek gibi geliyordu herşey, Sevmek gibi gidiyordu kadın Adını anlattığı, canın teni yakmasaydı, Bir bulut evet ama aslolan Bulutun suyu yağmasıydı... "bir insanı sevmekle başlıyordu herşey" Ve boşanmak için En az iki şahit gerekiyordu!
  4. Yılmaz Erdoğan baba oldu

Yılmaz Erdoğan baba oldu

Allah sağlık ve huzurlu uzun ömür versin inşallah ne diyelim. Basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Erdoğan, bebeğin ve Belçim hanımın sağlık durumlarının iyi olduklarını bebeğin isminin ise Rodin Nazım Erdoğan olduğunu belirtti. Amerikan Hastanesinde düzenlenen basın toplantısında Erdoğan "Bizim çocuklar doğar doğmaz meşhur oldular. Ben meşhur olana kadar göbeğim çatladı. Doğuma...
  5. Yılmaz Erdoğan ve ailesi

Yılmaz Erdoğan ve ailesi

yılmaz erdoğan, ailesi, eşi, karısı, kızı, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz pazar günü oy verdikten sonra, ailesi ile birlikte güzel havanın tadını çıkartan bir diğer ünlü isim de Yılmaz Erdoğan... Ünlü sanatçı, eşi ve kızı ile birlikte güzel havanın tadını bakın nasıl çıkartmış Melek'lerim:) Yılmaz Erdoğan, pazar günü öğle saatlerinde kızı Berfin ve eşi Belçim...

Sayfayı Paylaş