Yok Mu Derdİme Derman Olacak

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
Yok Mu Derdİme Derman Olacak
derdime derman derdime derman yok hazmedemiyorum yok olmaları ki
Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum melekler çekilecek nede çok çilem varmış herşey bu kadar mı üstü üste gelir.ALLAH büyük diyorum mevlama sıgınıyorum ama içim bagırıyo ama beni duyan yok ki sessiz isyan benimkisi.Benim derdim kendi ailem anne ve babam onlar benim canım yaa elimden birşey gelmemesi beni kahrediyo.Belki abartı zannedeceksiniz ama inanın ki degil kendinizi benim yerime koyun aileniz öyle böyle degil bayagı kötü ve zor durumda ama elinizden hiçbirşey gelmi ne hissedersiniz işte ben çok zor günler geçiriyorum yüzüm herkese gülüyo ama içim ya içim kan ağlıyo ama yine dirayetli durmaya çalışıyorum babamın işi bozuk ayrıca 60 yaşında emekli olamadı ve evlerinin tüm eşyasını satıcaklar çünkü evsahibi evden çıkarıyo benim yanıma gelecekler.Bunca yıllık ev eşya biranda darmadagın olacak.Hazmedemiyorum ama elimden birşey gelmiyo evlat olarak hiçbirşey yapamıyorum ne olur desteginizi benden çekmeyin ben hiç iyi degilim ne olur beni mazur görün çok aleni yazdım belkide ama içim aglıyo yaaa

Ce: Yok Mu Derdİme Derman Olacak

canım offf büyük dert yaa. tabii anne baban yani nasıl üzülmeszin genç olsalar neyse.. canım allah çok büyyük. ona inan ve bol bol dua et. allah beterini vermesin canım. gerçi yinede kötü bir durum ama. olsun sen yine de gülmeye gayret et ki annenle babanında moralini yüksek tut. sen onların bir dalısın ve sana tutunmuşlar. sıkmamaya çalış kendini canım. allah sabır versin

slm tülsücüm cok üzüldum,söz konusu anne baba olunca yüregimiz icimiz kahroluyor bnde aileme cok düskpnum bisey olsa onlara bnde hemn üzülür aglarimm,ama beni ayakta tutan herseyden önce saglikli olmalari,sana diyecegim kardesimm sükret saglikli olmalari inan herseyden daha önemli,belki basindan gecemedi hastalik inan basindan gecseydi keske cana gelen mala gelseydi derdinn,oyüzden olumlu dusun isyan etme dua ett mutlaka senin esinin ve ailenin yuzu gulecektirr,, nemutlu anlayisli bir esin var ya aileni istemeseydi ozamn daha kötü olurduu,,vede unutmaki canimm belki bu bir imtihan bir sinav dir oyuzden gülmeyi sükretmeyi bill,,derdi veren rabbim dermanida veriyor kardesimm,bu yalanci zalim hayata karsi yenilme ayakta durmasini bil ve sakin üzülmee,öpüyorum seni canim,,sevgiler

Tülsücüm inan varya para pul hepsi gelip geçici önemli olan can sağlığı para bu gün var yarın yok yeter ki ailen dimdik ayakta dursun.Allah onlara uzun ömür ve can sağlığı versin yaşıyan biri olarak ben şundan eminim ki yarın doğacak güneşin bizden ne alacağı belli olmadığı gibi ne getireceğide belli değil ve bu gün olan paran yarın yok olur yok da var olabilir.üzülme diyecem ama biliyorum ki elde değil ama kendinide helak etme para gelip geçici sen ailene moralmen destek ol ALLAH yardımcınız olsun canım

minik melek,nisan,raila55,rüyam hepinize çok teşekkür ederim sizler gerçek dostlarsınız beni yalnız bırakmadınız inanın yazdıklarınızı okuduktan sonra daha dik durmaa başladım bana güç verdiniz ALLAHIM DA hepinizle ve sevdiklerinizle olsun sizleri seviyorum

canım tülsüm çok üzüldüm ama giden gitti canım şimdi ayakta durmanın zamanı canım sen moralini yüksek tutki annen babanda senin mutluluğunla avunsun canım ne denir bilmemki sen ve eşindende allah razı olsun canım en azından sağlıklıkar hepsi yerine gelir canları sağolsun canım annene ve bababaın tesellisi senin mutluluğun olacaktır o yüzden sen mutlu olki onlarda senin mutluluğunla mutlu olsunlar ve unutmaki gülüm cenabıALLAHIMIZ dağına göre kar verir canım bunuda hep beraberatlatırsınız düşmez kalkmaz bi ALLAH önemli olan ayakta durup umudumuzu kaybetmemektir dualarımz seninle güzel meleğim

tülsücüm slm öncelikle ne diyim bilemiyorum gercekten durumun çok zor ama sunu unutma sen onların bitanecik evladısın güler yüzünü.,moralini yüksek tutup onların yanında olursan eminim onlarda bu durum karsısında daha güçlü durabilirler yeterki sen ayakta kalmaya ve onlardan sevgini eksik etmemeye çalış işte anne ;baba dediğinde hersey susar bilirim allahın izniyle hersey düzelir insallah allah hep iyilerin yanındadır bunu unutma elimden geldiğince senin yanındayım cnm

cnm cok uzuldum allah saglıklarını bozmasın bende ole bı donemden gectım tam 1.5 trılyonluk kayıba ugradık zor toparlanıyoruz ve bole gunde moral cok onemlı cnm sen kendını uzersen aılenı daha cok uzersın

Geri