yoksulluk nekadar acı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba nekadarı doğru?

acaba nekadarı doğru?

Baş harflernize göre özelikleriniz.. * A'LAR SABIRSIZ: Adınız, 'A' harfi ile başlıyorsa, ille de romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size, hareket. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Eşiniz çok çekici olmalı. Bir şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem verirsiniz. * B'LER DUYGUSAL: Duygusallık, sizin en belirgin özelliğiniz. Mum...
  2. Yoksul / Yoksulluk

Yoksul / Yoksulluk

Bakınız; Fakir / Fakirlik.
  3. Yoksulluk-zenginlik

Yoksulluk-zenginlik

Yoksulluk, borç, kayıp, mutsuzluk, baskı altında olmak, kızgınlık ve başarısızlık gibi durumların esiri misiniz? Tanınmış yazar Neville şöyle diyor: “Kurgu yoktur. Yarının dünyası, bugünün kurgusudur.” (Burada kurgu, kişinin hayal gücünün icat ettiği ya da yarattığı şey anlamına gelir.)Yoksulluğun Ana Nedeni, yoksulluğa odaklı kafa yapısıdır (bilinç). Zenginliğin ana nedeni, zenginlik...
  4. nekadarı doğruysa..

nekadarı doğruysa..

Noel Baba’nın bugünkü imajını Coca Cola yaratmış. Onun için öyle kırmızı-beyaz giyiniyomuş meğerse. Anadol ilk çıktığında dünyanın en iyi arabası seçilmiş ama yarışmadan sonra götürülürken 500 metre sonra lastiği patlayınca ünvanını geri almışlar. Pepsi firması bizde de milli takımlı bi reklam filmi çevirdi ya, her yerde böyle o ülkeye özel bi reklam yapılıyomuş. Suudi Arabistan’dakinde de...
  5. nekadar su içiyorsunuz

nekadar su içiyorsunuz

su tüketimi Su markaları Merhaba kızlar, su içme durumunuz nasıl ben özelikle son aylar yaklaştıkca çok fazla içmeye başlmıştım günde ortalama 7 lıtre ıcıyordum hıc sakasız .doktoruma danıstım bırsey olmaz ıcebıldıgın kadar ıc demıstı :)

Sayfayı Paylaş