Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler

fırtına

Yeni Üye
Üye
Yönetmen eş ve oyuncudan yeni projeler
Yönetmenliğini Cem Özer'in yaptığı filimlerde rol alan Nurgül Yeşilçay çok memnun eşiyle birlikte projelere imza atsa yeter ona....


KOCASININ FİLMİNDE YEDİ KOCALI!
MakeThumb.aspx

YEŞİLÇAY, ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ YIL İÇİNDE YAPACAĞI İŞLERİN PLANINI AÇIKLADI. YEŞİLÇAY EYLÜL AYINDA BİR DİZİ, YAZ AYLARINDA DA İKİ SİNEMA FİLMİ İLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK.. BU FİLMLERDEN BİRİ DE EŞİ CEM ÖZER'İN ÇEKECEĞİ
'YEDİ KOCALI HÜRMÜZ' YEŞİLÇAY, MOULİN ROUGE TARZINDAKİ MÜZİKAL FİLM İÇİN PROFESYONEL HOCALARLA DANS PROVALARI YAPIYOR.

Bu sezon televizyon dizilerine ara veren ve eylül ayında başlayacak yeni projeleri için kalabalık bir ekiple yola çıkan oyuncu Nurgül Yeşilçay, önümüzdeki beş yıl boyunca gerçekleştireceği işlerin planını açıkladı. Şu sıralar Nürnberg Film Festivali'nde jüri üyesi olarak bulunan Yeşilçay, eylül ayında başlayacak olan yeni bir dizi için 13 bölümlük anlaşma imzaladı ve ödemelerini peşin olarak aldı. Ünlü oyuncu ayrıca eşi Cem Özer'e ait Usta Film'in projesi olan 'Yedi Kocalı Hürmüz' adlı filmde rol almaya hazırlanıyor.

Dans ve müzik var

Moulin Rouge tarzında çekilecek olan müzikal türündeki sinema filminde kamera karşısında geçecek olan Yeşilçay, kastı tamamlanmak üzere olan film için profesyonel hocalarla dans ve müzik provaları yapıyor. Yeşilçay öte yandan da Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yöneteceği 'Bağbozumu' adlı romantik komediye hazırlanıyor.

Kendisi yazıyor

Yaz ayında çekimlerine başlanacak filmde Yeşilçay, Yılmaz Erdoğan'la birlikte kamera karşısına geçecek. 'Çöp' adlı bir sinema filminin senaryosunu da kaleme alan Nurgül Yeşilçay, beyazperdede oyunculuğunun yanı sıra yazarlık yeteneğini de ortaya koymak istiyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve senaryosunu yazdığı filmin başrolünde de yine kendisi oynayacak olan Nurgül Yeşilçay bir yandan da filmi için araştırmalar yapıyor.
 
Üst