Etiketler:
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

yorgun eller‏

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

yorgun eller‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Yorgun

Gökhan Türkmen - Yorgun

Bir gece bitti düşüm aniden Aniden sahiden bir sahilden Bir gece daha bitti ömrümden Ömrümden gönlümden her günümden Senmiydin ben artık yokum diyen Dermiydim böylesine hiç sen Sevmiştin hani çok'ta mutluydun Umutluydun hani sen bu sevgiden Sevgini bir başka sanırdım Sanırdım sarıldım yanıldım Bu rüya hiç bitmez sanırdım Sanırdım yanıldım kırıldım Yalanmış tüm gerçek bildiğim Bir...
  2. Yorgun Erguvanlar

Yorgun Erguvanlar

mukaddes erguvan Altın yaldız çerçeveli bir fotoğrafım Ahşap bir evin duvarında Bağlarbaşı'nda Yer yer kırılmış tahta panjurları kapalı Kimsesiz Batan güne karşı Eski hülyalarda unutulmuş,bir başına... Bakımsız bahçesinde Otlar arasında Boyunları bükük Yorgun erguvanlar... uykuda... Uzaktan seyrederken Harap bahçesini ben İşte... Çıkageliyor yıllar ötesinden İnerek ağır ağır...
  3. Yorgun cilde maske

Yorgun cilde maske

Bazen hayatın akışına bırakıp kendimizi çoğu şeyi unuturuz .bunların başında gelen cilt sağlığı ve bakımı elbetteki olumsuz olarak nasibini alacaktır.Yorgunluk,uykusuzluk,stres ve daha birçok neden özellikle yüzümüze vurur ve yüzümüzde çok bezgin bir ifade ve çöküklük oluşur.Canlandırıcı etkisi olan doğal cilt maskesinin formülünü sizler için vermek istiyorum arkadaşlar.Eğer sizde son...
  4. Yorgun Gözlerinizi Dinlendirin

Yorgun Gözlerinizi Dinlendirin

Uzun süre bilgisayara bakmak yada gazete, çok uzun süre kitap okumak ve ya yeterince uyumamak gözleri yorar ve göz çevresinde halkalar oluşmasına neden olur... Göz çevresindeki koyu halkalardan kurtulmak istiyorsanız patates ya da kivinin mucizevî gücünden faydalanabilirsiniz. 1 adet çiğ patates ya da kiviyi rendeleyin. Temiz bir beze sarın. Hazırladığınız tamponu yata konumdayken...
  5. Yorgun ayaklar için

Yorgun ayaklar için

yorgun ayaklar için, ayak dinlendirme, önerileri ve dahası burada arkadaşlar Ayaklarınızın yorulması gayet normal. Çünkü hayatınızı idame etmeniz için, onlar büyük önem ve rol taşıyor Melek'lerim. Peki yorgun ayaklarınızı nasıl dinlendirebilirsiniz; buyrun hepbirlikte öğrenelim:) Ayaklarınız yorulduğunda sıcak suya batırıp biraz dinlendirin. Bunu herkes bilir ama yapmaz. Sonra soğuk ve...

Sayfayı Paylaş