York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
York Düşesi Sarah Ferguson özür diledi


York Düşesi Sarah Ferguson'un kılık değiştirerek Ankara'da engelli çocuk yuvasında çektiği görüntüler hala tartışılırken, Düşes'ten özür geldi. "Türkiye'yi utandırmak için yapmadım, utandırdıysam özür dilerim" dedi.

PİŞMAN DEĞİLİM
Kanal D Haber'e özel röportaj veren Ferguson'un ilk sözü yaptığından pişman olmadığıydı. Bunu siyasi bir amaçla yapmadığını söyleyen Düşeş "belki yöntemimimi eleştirebilirsiniz ama o çocukların da iyi beslenmeye, iyi bakıma hakları var. Ben siyaset yapan bir gazeteci değilim, sadece çok güzel iki kız annesiyim" dedi.

BAŞKA ÇAREM YOKTU
Ferguson çocuk yuvasına girmek için öncelikle legal yolları denediğini söyledi ve konuşmasına şöyle devam etti: "Dışişleri aracılığıyla izin istedim ama bana bunun mümkün olmadığını söylediler. Kılık değiştirmekten başka çarem yoktu"

ÖZÜR DİLERİM
Türkiye'nin AB üyeliğine şiddetle karşı çıkan, turistlere "Türkiye'ye gitmesin" uyarısında bulunan Düşes bu hareketi Türkiye'yi utandırmak için yapmadığını söyledi ve ekledi: "Eğer utandırdıysam özür dilerim. Ama ben diyorum ki gelin birlikte çalışalım, birlikte çok güzel, yaşanası bir mekan oluşturalım."

internethaber
 
Üst