Yorum davası

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yorum davası
Madde 60 - Uygulanmakta olan bir toplu iş sözleşmesinin yorumundan doğan uyuşmazlıkta sözleşmenin taraflarından her biri 15 inci maddeye göre yetkili iş mahkemesinde yoruma ilişkin bir tespit davası açabilir. Mahkeme en geç iki ay içinde kararını verir. Kararın temyiz edilmesi halinde Yargıtayın ilgili dairesi, bozma söz konusu olan hallerde işin esasına ilişkin kesin kararını iki ay içinde verir. Kesinleşen yorum kararına uymayan taraf hakkında 80 inci madde hükmü uygulanır. Kişilerin, yorum kararına uyulmamasından doğan tazminat hakları saklıdır.

28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Philips buharlı azur ütü GC4870 kullanıcı yorumu Philips buharlı azur ütü GC4870 kullanıcı yorumu
Merhabalar size yeni aldığım ütü hakkın da deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Önce şunu belirtmeliyim ki benim tefalin buhar kazanlı ütüsü var ama gel görki hantal olmasından dolayı kullanımı çok pratik olmuyor mesela bir küçük parça ütülemek...
Tatlı Evim 2
Istihare rüyası ve yorumu Istihare rüyası ve yorumu
Merhaba arkadaslar. Ben bu gece istihare ruyasina yatdim. Namazini kilmayi tam bilmiyorum diye abdestimi alib duami edib, niyyetimi tutub,kibleye dogru yatdim. Ruyamda doktor gordum beyaz gomlekte, test sonuclarimi verdi ve bende her sheyin temiz...
Dini sorularınız ve cevapları 0
Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı
Katina falı bilen var mı ,kartlarıma yorum yapabilecek biri varsa çok sevinirim
Bilmedikleriniz 0
Over kistleri olanlar yorum yapabilir mi yardım lütfen ? Korkuyorum Over kistleri olanlar yorum yapabilir mi yardım lütfen ? Korkuyorum
Merhabalar aranıza yeni katıldım31 yaşında evli ve iki çocuk annesiyim. adet bitiminden sonra eşimle korunmasız ilişki oldu sabahına şiddetli mide bulantısı ve karın ağrısı ile uyandım geçer diye bekledim ama geçmedi acile gittim apandisit...
Bilmedikleriniz 2
28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu. 28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu.
Koç Burcu: Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz...
Günlük Burç Yorumları 0