Yorum davası

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yorum davası
Madde 60 - Uygulanmakta olan bir toplu iş sözleşmesinin yorumundan doğan uyuşmazlıkta sözleşmenin taraflarından her biri 15 inci maddeye göre yetkili iş mahkemesinde yoruma ilişkin bir tespit davası açabilir. Mahkeme en geç iki ay içinde kararını verir. Kararın temyiz edilmesi halinde Yargıtayın ilgili dairesi, bozma söz konusu olan hallerde işin esasına ilişkin kesin kararını iki ay içinde verir. Kesinleşen yorum kararına uymayan taraf hakkında 80 inci madde hükmü uygulanır. Kişilerin, yorum kararına uyulmamasından doğan tazminat hakları saklıdır.

Tüpü Tıkalı olup hamile kalanlar yorum atar mı lütfen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı Katina falıma bakıp yorum yapabilecek var mı
Katina falı bilen var mı ,kartlarıma yorum yapabilecek biri varsa çok sevinirim
Bilmedikleriniz 0
Over kistleri olanlar yorum yapabilir mi yardım lütfen ? Korkuyorum Over kistleri olanlar yorum yapabilir mi yardım lütfen ? Korkuyorum
Merhabalar aranıza yeni katıldım31 yaşında evli ve iki çocuk annesiyim. adet bitiminden sonra eşimle korunmasız ilişki oldu sabahına şiddetli mide bulantısı ve karın ağrısı ile uyandım geçer diye bekledim ama geçmedi acile gittim apandisit...
Bilmedikleriniz 2
28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu. 28 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu.
Koç Burcu: Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz...
Günlük Burç Yorumları 0
Polikistik over olup hamile kalamayanlar yorum istiyorum Polikistik over olup hamile kalamayanlar yorum istiyorum
Arkadslar mrhb benim polistik overim var 1 sendr evliyim gebe kalamadim hic korunmama ragmen 2 klomen 1 hsg cektim 1 defada asilama yaptim gebelik icin ugrasan ttlum arkdslri yorumlara beklyrm
Bilmedikleriniz 4
Tüpü Tıkalı olup hamile kalanlar yorum atar mı lütfen Tüpü Tıkalı olup hamile kalanlar yorum atar mı lütfen
Kızlar merhaba ben bi konuda yardımınızı rica etmek istiyorum... ben 2 yıldır bebek istiyorum ama olmuyor malesef HSG cektirdim sağ tüpüm tıkalıymıs ve tüplerin kanallarında sıvı birikmiş doktorum böyle olmaz diğer tüplerdeki yumurtalarını da...
Bilmedikleriniz 6