Yorumlamaya İlİŞkİn

M

Misafir

Forum Okuru
Yorumlamaya İlİŞkİn
Tarot'la ciddi anlamda ilgileniyorsanız öncelikle bazı çalışmalar yapmanız işinizi kolaylaştırır. Tarot'u daha kolay çözmek ve sembolleri görüp yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu yapılması örnek bir çalışma olabilir.
Bu meditasyon kartlarla özel bir çalışmayı gerektirir. Böylece imajinasyon yeteneğiniz gelişir ve rahatça yorum yapabilmeyi başarabilirsiniz. Çünkü kartların anlamlarını ezberlemek gerçek anlamda bir Tarot yorumu yapmak için çok yetersizdir. Doğru sonuçlar verir, ama gerçek anlamda bir basari sağlamaz. Daha sonra amacınıza/soruya uygun bir açılımdan yararlanarak Tarot yorumuna başlayabilirsiniz.Yorum yapacağınız kişi kartları seçeceği zaman kartlara dokunup dokunmamasına siz karar vermelisiniz. Kartların karsınızdakinin enerjisinden etkileneceğini düşünüyorsanız kart seçimini siz yapın. Ama kartlara enerji akiminin yorumu kolaylaştıracağını düşünüyorsanız karşı tarafın seçmesine izin verin. Açılıma uygun biçimde kartları yerleştirdikten sonra sezgileriniz doğrultusunda yoruma başlayabilirsiniz. Unutmayın, kartlar kendilerini size semboller sayesinde ifade edecektir. Kitap anlamı negatif olduğu için kart mutlaka o anlamı ifade edecek diye bir şart yoktur. İyi ve pozitif bir şeyler hissediyorsanız bunun yanlış olduğu kuskusuna kapılmadan bunu karsınızdakine aktarmalısınız.
Tarot belli kalıpların içinde bulunmaz. O kült bilgidir ve her türlü anlamı ifade edebilir. Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur.
 

Benzer İçerikler

SadmiN
Cevaplar
12
Görüntüleme
7K
reyhannn
reyhannn
SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
SadmiN
H
Cevaplar
7
Görüntüleme
3K
SaBıR MeLeĞi
SaBıR MeLeĞi
handanca
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
handanca
handanca
SadmiN
Cevaplar
16
Görüntüleme
18K
ceydaarcada
ceydaarcada
Üst