1. mavişimm

mavişimm Forum Okuru

Yorumlarsanız sevınırım

Konu, 'Ş-T' kısmında mavişimm tarafından paylaşıldı.

Slm kıslar kardesım asker ruyasında tebbet suresını okumus yorumlarsanız sevınırım

Yorumlarsanız sevınırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 burç yorumları

2009 burç yorumları

2010 burçlar burclar 2010 burç yorumları 2009 burç yorumları da burçlar Sevgili Melekler bakalım 2009 yılı size artılarıyla eksileriyle neler getirecek. Burç Burç 2009 Yılı Yorumlarınız Meleklermekani.com - 2009 Yılı Burç Yorumları KOÇ Bu yıl, yeni bilgiler edinme, eğitim alma ve yabancı ülkelere gitme arzunuz artacak. Çevrenizi genişletme imkanı bulacaksınız. Kendinizle barışık...
  2. yardımcı olursanız sevınırım

yardımcı olursanız sevınırım

arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ??? sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım
  3. 2013 Burç Yorumları

2013 Burç Yorumları

2013 Burç Yorumları da ekleyin kızalr şimdiden burcumuzu neler bekliyor bilelim.
  4. lutfen yorumlarınızı yazınnnnn

lutfen yorumlarınızı yazınnnnn

Selamun aleykum arkadaslar bn 26 eylülde 1.5 aylıkken düsük yaptım dolayısıyla kürtaj olmadım. adet günlerimde düzenlidir 26güne bir olurum. düsükten snra tam günümde 21 ekimde adet oldum ama 3gün gibi bise ve az az oldu snra 5 kasımda 1.5gün gibi az bi kanama geldi ve daha adet olmadım.. normalde adetlerimde karnım agrırdı bnd hic agrımadı... hamile kalma olasılıgım varmı sizce? düsükten snra...
  5. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş