Etiketler:
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Yükselen Burçlara Göre Balık

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  YÜKSELEN BURÇLARINA GÖRE BALIK VE 2007
  Yükselen Akrepler, kazanç artıyor
  Yükselen Koç: Bu yıl kendinizi geliştirebileceğiniz olumlu gelişmeler ve cesaret göze çarpıyor. Ancak eylül ayından itibaren iş hayatına ait konularda detaylar ve yorucu çalışmalar gerekebilir.

  Yükselen Boğa: Son iki yıldan beri Satürn eve ait sorumluluklarda artışa ve sizi kısıtlayan koşullara işaret etmekte. Eylül ayından itibaren bu yorucu koşullardan uzaklaşacaksınız.

  Yükselen İkizler: 2007 çok hareketli ve değişikliklerle geliyor. Yerleşim ve ev hayatınız açısından ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu yıl ortaklıklardan yana şanslısınız.

  Yükselen Yengeç: Son iki yıldır parasal konularda yaşadığınız sınırlamalar eylül ayından itibaren geride kalıyor. Bu yeni dönemde kendinizi geliştirebileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz.

  Yükselen Aslan: Son iki yıldır yükselen burcunuzdan geçen Satürn kısıtlamalar ve kişisel konularda daha kararlı olduğunuz ciddi koşullar getirmekte. Bu etkiler eylül ayına kadar sürebilir.

  Yükselen Başak: 2007 son derece önemli ve kritik bir geçiş yılı olacak. Bu yıl hayatınızda pek çok konuda ciddi kararlar alabilir ve soru işaretlerini geride bırakabilirsiniz.

  Yükselen Terazi: Bu yıl size eğitim, yolculuklar ve zihinsel konularda canlılık ve iyimserlik getirmekte. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, yakınlarla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

  Yükselen Akrep: Bu yıl parasal konularda daha şanslısınız. Elinizdeki kaynakları verimli biçimde kullanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili işler daha fazla kazanç getirebilir.

  Yükselen Yay: Kişisel alanda büyük değişikliklere gidebilir, özgürleşebilirsiniz. Sonbahar aylarından itibaren kariyer alanında daha ciddi sorumluluklar ve kararlarla karşılaşabilirsiniz.

  Yükselen Oğlak: Geçmişten kaynaklanan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Sonbahar aylarında ikili ilişkilerde ve evlilik hayatında daha akılcı olmanız gerekiyor.

  Yükselen Kova: 2007 size iyimserlik ve sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz imkânlar sunuyor. Geleceğe daha iyimser bakabileceksiniz. Sosyal alanda daha aktif duruma gelebilirsiniz.

  Yükselen Balık: Bu yıl oldukça şanslısınız ve aniden gelişen koşullardan yararlanmayı bileceksiniz. Üstlerinizin desteğinin artığını görebilirsiniz. Hedeflerinizi büyüteceksiniz.
   
Yükselen Burçlara Göre Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

  Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

  balık yükselen ikizler yükselenim ne balık yükselen aslan burcunun yükseleni nedir burcu akrep Bendeniz Balık burcuyum ve de yükselenim.... Hadi Balıklar, yükselen burçlarınız neler? Size etkileri neler? Mesela benim yükselenim Boğa Burcu. Sizinki ne?
 2. kedınızin burçlara göre uyumu BALIK

  kedınızin burçlara göre uyumu BALIK

  BALIK - Hayalperest Küçük balık kediniz kış uykusuna bayılır. Derin derin düşünerek uyuyor görünebilir ama aslında iç dünyasıyla bağlantı kurmaktadır. Tüm saatlerini genellikle TV karşısında geçirir. Rüyalarla düşsel dünyasının içine kaçıp saklanır. Gerçektende hayalperesttir. Sepetinde uyuyup uyumadığını ya da hayal ortamında olup olmadığını anlamak çok zordur. Onu her zaman sulu bir...
 3. yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  yükselen burcunuza göre fiziğiniz

  nuray sayarı yükselen burclar YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ: Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır. Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar. Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur....
 4. burcunuz balık yükseleniniz balık ise

  burcunuz balık yükseleniniz balık ise

  burcunuz balık yükseleniniz balık ise Güneş ve Yükselen Burç Balık ise, doğum sabah saatlerinde, 6-8 arasında gerçekleşmiş demektir. Kişiliği belirleyen bu her iki temel ögenin de aynı olması, Balık karakteristiklerinin kişilikte çok ciddi anlamda görülmesinde etkilidir. Zaman zaman ben-merkezcilik ve egoizm negatif özellikler olarak kendini gösterir. Yükselen Burcu da Balık olan Balık,...
 5. burcunuz balık yükseleniniz kova ise

  burcunuz balık yükseleniniz kova ise

  burcunuz balık yükseleniniz kova ise Sabaha karşı saat 2 ile 4 arasında meydana gelen bu doğum somut konularla ilgilenmeyi seven, yaşamını devam ettirebilmek için kaynak yaratmakta usta olan bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkilidir. Özellikle finansal konularda ve maddeye şekil vermek alanında Balık-Kova insanı oldukça yeteneklidir. Yükselen Burcu Kova olan Balık, insanlık adına yapılan her...

Sayfayı Paylaş