yumurta soyucusu

M

Misafir

Forum Okuru
yumurta soyucusu
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yumurta bağışı nedir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
KALITESIZ YUMURTA  VE YUMURTA DONASYONU KALITESIZ YUMURTA VE YUMURTA DONASYONU
Merhaba arkadaslar bugun yenı bır paylasım yapıcam lutfen bu konu hakkında bılgı sahıbı tecrubesı olan arkadaslar yorumları ıle bızlerı aydınlata bılırlerse cok sevınırım. Bugun doktorumla gorusme yapmayı beklerken hastanede tup bebek...
Tüp Bebek Özel Bölüm 13
Menapoza girdiğim için çocuk yapma şansım yumurta nakliymiş. Menapoza girdiğim için çocuk yapma şansım yumurta nakliymiş.
Merhaba kader arkadaşalrıma..Sizden fikirleri almak amacıyla konumu açmıştım. 41 yaşındayım menapoza girdiğim için çocuk yapma şansım yumurta nakliymiş.Menapoz olmadan zaten 3 kere tüp bebeği denedik fakat 2 kere düşük yaptım diğer ise transfer...
Gebeliğe Hazırlık 0
Yumurtanın faydaları nelerdir ? Yumurtanın faydaları nelerdir ?
Tavuk yumurtalarının mükemmel bir protein kaynağı olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Ayrıca kalorili olarak nispeten düşüktürler . Yumurta, kahvaltıda ,keklerde yemeklerde salatalarda kullanılmaktadır. Yumurta insanlar tarafından binlerce...
Tüm Sağlık Konuları 3
yumurta çatlatma iğnesi yumurtalık ağrısı yumurta çatlatma iğnesi yumurtalık ağrısı
merhaba. benim çocuğum olmuyor doktor tüp bebek yapacak ilaçlara başldık en son çatlatma iğnesi vurdum ama çok ağrım var yerimden kalkamıyorum midem bulanıyor su gibi akıntım var bu normamli. çatlatıcı iğne sonrası böyle olan varmı??
Bilmedikleriniz 1
Yumurta bağışı nedir ? Yumurta bağışı nedir ?
Yumurta bağışı, bir yumurtanın verimli bir kadından alındığı ve hamile kalmasına yardımcı olmak için başka bir kadına bağışlandığı bir süreçtir. Yardımcı üreme teknolojisinin bir parçasıdır. Bağışlanan yumurta tipik olarak bir...
Gebelik 0