1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

yumurta(=

Konu, 'Komik Resimler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

hemen hemen her sabah kahvaltımızda,soframıza konan bu yumurtalar bakın ne çilelerle geliyorlar o sofraya:haha: BAZEN ENDİŞE

BAZEN ACI

BAZEN SON YAKARIŞ

BAZEN KADER

YA HAYİNLİK(=

SON VEDA=(

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Ahh yazııık :D

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
  5. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

hımm sabah kendime şöyle güzel bi yumurta yapım barii ama çok şirin bunlar kıyabilirmiyim acaba hahaha

yumurta(= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. patatesli yumurta

patatesli yumurta

malzemeler: patates yumurta yağ tuz karabiber kırmızıbiber Not: patates ve yumurtanın miktarı isteğe ve kişi sayısına bağlı olarak ayarlanacağı için ölçü vermedim) yapılışı: patatesleri küçük küçük küpler şeklinde doğrayın ve sıvıyağda iyice kavurun (pişene kadar kavrulacak) patateslerin piştiğinden emin olduktan sonra yumurtaları kırın ve güzelce karıştırın.üzerine tuz,karabiber,ve kırmızı...
  2. sütlü yumurta

sütlü yumurta

sutlu yumurta sütlü yumurta sütlü tarifi tarifleri 5 ad.yumurta 1/2 lt.süt 1 ç.k tereyağ tuz kara biber Yapılışı: Yağsız tavada tereyağ eritilir üzerine süt konur,süt kaynamaya başlayınca yumurtalar tek,tek kırılarak karıştırılır.15 dakika sonra sulanması bitince ocak kapatılıp sıcak sıcak servis edilir. Servis Önerileri: Servis edilirken üzerine 1 ç.k tereyağ 1 çay kaşığı pul biberle...
  3. Yumurta

Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  4. Yumurta rekorcusu

Yumurta rekorcusu

İşte yetenek die buna derim ben:D:D:D
  5. Altın Yumurta

Altın Yumurta

arkadaslar bılgınıze muhtacım lütfen bana fıkırlerınızı yazın cok deneyımlı bılgısıne guvenebılecegım arkadaslar var cok fazla lutfen yorumunuzu esırgemeyın konuya şöyle baslayım ben 3 senelık evlıyım hıc korunmadıgımız halde bır kere bıle gebelık olusmadı evlılıgımın 1.senesınden sonra doktora gıttım genel bır muayene ıcın ve doktorum olusmayan gebelık ıcın tahlıller ıstedı kanda hormon...

Sayfayı Paylaş