Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

ben yumurtlama günümü bilmiyorumyeni evliyim adetin 15. günü bir dama kan geldi devamı gelmedi sizce yumurtlama kanamasımı

Merhaba, muhtemelen yumurtlamaya bağlı lekelenme yaşamışsınız . Bu verimli dönemlerde gebe kalma olasılığı yüksektir. Gebelik elde etmek istiyorsanız bu günleri iyi değerlendirin.

yumurtlama gününde küçük lekelenmem oldu adetimde gecikti sadece 1 damla kan geldi 2 gündür kanama yok sizce hamile olabilirmiyim?

Merhaba , gebe olabilrsiniz fakat hatırlatmakta fayda var her lekelenme yada adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Yarın hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

yumurtlama kanaması belirtileri
yumurtlama kanaması ile hamile kalanlar
yumurtlama kanaması kaç gün sürer
yumurtlama kanaması rengi
yumurtlama döneminde kanama gebelik belirtisimi
yumurtlama döneminde kanama gebeliğe engel mi
bekarlarda yumurtlama kanaması
yumurtlama kanaması hamilelik belirtisi mi

Merhaba arkadaşlar yumurtlama kanaması ile ilgili sizlerle bilgilerimi paylaşmak istiyorum. İlk defa yumurtlama kanamasını gördüm. Aslında kanama demek doğru değil bir damlacık bir lekelenme pembe renkli. Üzerimde şort vardı iç çamaşırım yoktu. Lavaboya gittim şortumu indirirken bir damlacık kan lekesi gördüm. Tuvalete oturuncada böyle rahmimden sarkan uzunca şeffaf ve kalın bir akıntı gördüm. Neyse internette araştırırken durumumu yumurtlama kanaması olduğunu öğrendim hemen eşimle çalışmalara başladık inanılması zor ama korunmayı bıraktıktan hemen sonra ilk denemede hamile kaldım çok mutluyum bu yazıyı okuyan herkese güzel mevlam hayırlı evlatlar versin

slm yumurtlama günümü takip ediyorum küçük bir damla kan geldi eşimle beraber olduk kasıklarımda çok ağrı oldu adetime 1 gün kala tets yaptırdım 11.20 çıktı hamilemiyim