yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  2. Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

Yavuz Bingöl - Yüreğim Kanıyor

yüreğim kanıyor nota yavuz bingöl olmasaydı sonumuz böyle yüreğim kanıyor notaları olmasaydı sonumuz böyle nota notaları Sakin göllerin kuğusuyduk,salınarak suyun yanağında Yarılan ekmeğin buğusuyduk Biri saksımızı çiğneyip gitti,biri duvarları yıktı Camları kırdı,fırtına gelip aramıza serildi Biri milyon kere çoğaltıp hüzünleri,her şeyi kötüledi Bizi yaraladı,biri şarabımızı...
  3. Bak bu yüreğim daha çok acıyor

Bak bu yüreğim daha çok acıyor

Bütün damarlarıma yayılan sarhoşluk bitmesin istiyordum… Ben seni düşünüyordum.Çünkü geceydi.Sevişme zamanıydı insanların.Yanlızdım.Beni kuşatan duvarlar birer beyaz çarşaftı bu saatte.Kapılar tüylü,yumuşak battaniyelere benziyordu. Sensiz kahrolmak vardı.Seninle yaşamak vardı dolu dizgin.Seninle her gece birbirimizi yenilemek vardı odalarda.Odalara sığmamak vardı.Bir sel gibi taşmak vardı...
  4. Anne yüreği,,,

Anne yüreği,,,

Hayat bundan ibaret degilmidir.. annelik başka bişi ya bunun tarıfı yok bence

Sayfayı Paylaş