yurek esıntılerı

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
yurek esıntılerı
Yoklugun Mevsimlerimi hazana ceviren, Gönül bahcemi dagitan, ciceklerimi kurutan, günlerimi karartan ve beni kaleme sardiran yoklugun..

Ne tükenir gönül iklimimden düsen yagmurlari satirlastiran ve sana GEL diyen mürekkebim, ne biter yüregimde depremlere yol acan, hislerimi kamciliyan derdim.
Sen yoksun diye nicin yasta yüregim?
Aslinda bugün Bulutlarda hüzünlüydü, onlarda yas döktü durdu bütün gün tipki benim gibi ama derdimiz ayri, Bulutlar ..ÖZLENEN.. Ben ise ÖZLEYEN,
Onlar özleyene yas döktü, Ben ise ÖZLENENE..

Hakim olamiyorum bugün kalemime, düsünceden düsünceye sürüklüyor beni, nedense Özledim hasretindan sair oldugum varligi, Canima can katani özledim
Beyaz Gülüm Seni özledim..

Yoklugun ahh yoklugun beni moloz yiginina ceviren yoklugun, yoklugun cekilmiyor GEL, yoklugun aklimi aliyor GEL, yoklugun yok ediyor beni.. GEL, GEL, GEL, GEL,

Yoklugunun kanattigi yüregimi bilmem ki ne yapmali,
Günes hüznüme büründü bak gündüzler aglamakli, GEL, GEL....

Ce: yurek esıntılerı

Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. İki ayrı kentin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boşver gülüm. Suyla ateşin, geceyle güneşin birbirlerini sevmesi gibi imkansız olsa da aldırma. Yağmuru dilenen kuru toprak gibi her sabah nefesini soluyorum ben. Güneşi bekleyen kuru yaprak gibi akşam kızıllıgında seni bekliyorum. Biliyorum hicbir zaman kapımı çalmayacak ellerin, hiçbir zaman ellerini tuttugumda avuç içlerin terlemeyecek. Bırak bu dünya bize hasret borcu olsun. Hasretlikler hep demir parmaklıkların ardında kalsın. Kavuşmasın sırtlarımız birbirlerine. Sevgi bu değil mi ? Yokluğunda bile sevmeyi bilmek. Aşkı yücelten bu değil midir ki ?. Bak şehrime yağmur yüklü bulutlar konuk olduğunda ben seni ararım her damlasında. Saçlarımı ıslatan bir yağmur damlası kadar berraktır sevgin.. Musluğu açıp avuç içlerime akan suyu delice içmek. Çünkü içtiğim sendin. Kana kana yüreginin deryalarındaki nefesi içtim her defasında.

Ce: yurek esıntılerı

" Bilir misin
Nefesinde baharların soluduğunu ?
Bilir misin her gece
Yetim kuşların yüregine dolduğunu ?
Bilir misin her gözyaşınla
Topraktan yeni filizler doğduğunu ?
Uzaklar da birinin
Senin her gülüşünde
Hayata sımsıkı tutunduğunu
Bilir misin ey yar ?

Geri