yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi?

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi?
yürüteç modelleri çocuk yürüteci çocuk yürüteç erkek bebeklerde kullanımı yürüteçleri
bir arkadaşım bana yürüteç in erkek çocukları için zararlı olduğunu söyledi hatta kendi oğlunu bindirmiyor benim oğlum 7 aylık yürüteçte olmaktan çok hoşlanıyor bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler. :melek:

Ce: yürüteç erkek çocukları için tehlikeli mi?

valla bende merak ediyom bilgisi olanlar bilgilendirebilirmi acaba

bir arkadaş oğlunu bindirmiyor erkek çocuklarda erkeklik organlarına zarar veriyormuş bana saçma geldi bir bebek sitesinde site kurucusuna danıştım bu konuyu bilmediğini fakat duyduğuna göre yürüme bozukluğu yapıyormuş çocuklarda ama benim oğlum çok seviyor ve bende bindiriyorum açıkçası bilgisi olanan vardır diye sordum

evet canimm bende okudumm gunde sadece 10 dakika bindirin fazla bindirmeyin diye okudumm,hatta zararli diye ben kizima almadimm,ama yigenim kullandii ve inanirmisin 10aylikken yurudu

senin oglunun hosuna gidiyorsa fazla olmamak sartiyla bindir,sevgiler canim

evet nisanım oturmayı sevmiyor ayakta olmaktan hoşlanıyor bu yüzden yürüteçi seviyor sağol bilgilendirdiğin için canım.

rica ederim canim arkadasimm,bir yardimda bulunduysam ne mutlu bana,,öp benim icin oglunuu,,sevgiler canim

yürüteç zararı

bir arkadaşım bana yürüteç in erkek çocukları için zararlı olduğunu söyledi hatta kendi oğlunu bindirmiyor benim oğlum 7 aylık yürüteçte olmaktan çok hoşlanıyor bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler. :melek:

erkek çocuklarında testislerine bası olacağı için zararlı ama tüm çocuklar için zararlı hem fizyolajik hem pskolojik gelişme öğrenme kendi yapabilme çok önemli fizyolojik olarak emeklemek uzanmak kalkmaya çalışmak kasları güçlendiriyor birde ayak ucunda ittiklerinden ayak arkaları ve kalçalarındaki kaslar gelişmiyor.ev kazalarıda çok fazla olacağından önerilmiyor yürüteç geç yürüsede kendi aşamayla yürüsün tüm kasları ve psikolojesi de gelişsin

Geri