Yuva yıkan kadın değilim

M

Misafir

Forum Okuru
Yuva yıkan kadın değilim
Yuva yıkan kadın değilim Adı iki dizide birlikte oynadığı Tamer Karadağlı ile aşk dedikodularına karışan hatta aktörün yuvasının yıkılmasına sebep gösterilen Deniz Uğur sessiz kalmaktan vazgeçti.

Karadağlı'nın kendisini hayata bağlayan bir kahraman olduğunu söyleyen Deniz Uğur 'yuva yıkan kadın' suçlamalarını da reddederek " Ben yanlış bir şey yapmadım. Tamer'e gerçekten aşık oldum" diye konuştu.

Talihsiz bir kavgada yaşama veda eden eşi İsmail Hakkı Sunat'a da çok aşık olduğunu ve bunun ömür boyu süreceğini söyleyen Uğur "23 yaşımda ilk evliliğimin bitmesinden bir yıl sonra İsmail Hakkı'yla tanıştım ve ona aşık oldum. Acayip bir şeydi. Hala da öyle. Yaşasaydı da devam ederdi" diye konuştu.

Eşini kaybettikten sonra uzun süre hiçbir şey hissetmediğini söyleyen 34 yaşındaki Deniz Uğur "Önceleri ölmek istedim. Nefes alamıyordum, uyuyamıyordum, panik atak geçiriyordum,. Tamer'le dizi setinde tanıştım. Bana bu zor önemde güç veren iki kişi var. Biri Tamer diğeri de oğlum."

Uğur Tamer Karadağlı ile aralarında aşktan öte bir bağ olduğunu söyledi. "Tamer, oğlum Engin Deniz'le de ilgilendi. Bir anlamda bize doktorluk yaptı. İsmail Hakkı'ya çok aşıktım ama şimdi hissettiğim daha kuvvetli bir aşk."
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
Misafir
M
Heaven
Cevaplar
36
Görüntüleme
9K
Kayıtsız Üye
K
Üst