Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Zafer Peker - Ya Seninle Yada Sensiz
Gönlüm yorgun düştü sevdandan Gitme aşkının göster bana Hasretinden usandım ama
Kül oldum artık yana yana

Beni senden ayırma zor olur Beni üzme yıkma ne olur ah
Özlüyorum sensiz yanık yüreğim
Kah rolurum gitme güzelim
Üzülür ağlarsın sen böyle aşk bulamazsın
Ya seninle yada sensiz
Durumumuz bak çaresiz

Beni yorma beni kolla Olamam sensiz tek başıma

Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Zafer Peker - Ah Kahrolası Zafer Peker - Ah Kahrolası
Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Anlamazsın Zafer Peker - Anlamazsın
Siliyor dünlerimi yine ah Bir başıma bırakıpta beni Duymazlıktan geliyorsun bak Yapamazsın olmaz ama yalnız kalırsın Geri dönemez misin o günlere yanmaz mısın ah Sabahı getirsem yine bıraksam koynuma sarılmaz mısın yar Atsam önüne sevgimi...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Arasana Yar Zafer Peker - Arasana Yar
İçinden geçenleri gözlerin anlatıyor İstediğin kadar sus gözlerin konuşuyor Unut gitsin günahları Unut gitsin korkuları Aklın bende belli gülüm Aklın bende yalan mı Gel bu bahar bitmeden gel ateşin sönmeden Gel bana akşamdan gel gel...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Belli Olmaz Zafer Peker - Belli Olmaz
Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil Zafer Peker - Kavgam Seninle Değil
Toz bürünmüş yıllardan Gecikmiş bir yankı gibi Kaderi zorlarcasına Yeniden çıktın yoluma Git yoluna dön Anıları bir yana at Git yuvana dön Acıları bana bırak Kavgam seninle değil Seni seven gönlümle...
Y-Z Harfli Şarkılar 0