1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Zafer

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Çok zor bir sorunun üstesinden gelerek başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan tüm sıkıntıları aşacaksınız anlamındadır. Çok zor bir sorunun üstesinden gelerek başarıya ulaşacaksınız demektir. Karşınıza çıkan tüm sıkıntıları aşacaksınız anlamındadır. Düşmanlarınızı yenilgiye uğratacak ve zafer elde edeceksiniz. Aşk hayatınızda da büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Zafer rüyaları olduğu gibi çıkar.Rüyada bir ordunun zafere ulastigini isitmeniz, islerinizde basarili olacaginiza isarettir. Her hangi bir iste zafer kazandiginizi görmeniz, yeni bir sikintiya ugrayacaginiza yorumlanir.Rüyada türk ordusunun düşmana karşı bir zafer kazandığını görmek; başladığınız her işi başarı ve alnınızın akı ile bitireceğinize, yüksek mevki ve itibar sahibi olacağınıza işarettir.

Zafer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanakkale zaferi

çanakkale zaferi

Çanakkale Savaşı (Çanakkale Zaferi) I. Dünya Savaşı'nda, Osmanlı Devleti'nin, Çanakkale Boğazı'nı geçmek isteyen İtilâf kuvvetleriyle yaptığı savaşlar (1915). Bahriye Nazırı Churchill'in teklifleri ve İngiltere'nin ısrarıyla İtilâf devletlerince girişilen harekâtın amacı, Rusya ile doğrudan temasa geçmek, onlara silâh ve malzeme yardımı yapabilmekti. Bu yolla, Süveyş Kanalı ve Hint yolu...
  2. Çanakkale Zaferi

Çanakkale Zaferi

Çanakkale Savaşı yalnız bizim tarihimizin değil yakın dünya tarihinin en önemli savaşlarından biridir. Çanakkale Boğazı'nı savaş gemileriyle zorlayarak aşma, böylece İstanbul'a kavuşma isteği Avrupa büyük devletlerinin öteden beri özlemidir. 1914 yılında I. Dünya Savaşı'nın başlamasıyla İtilaf devletleri bu isteklerini gerçekleştirme fırsatının doğduğuna inandılar. Bu inançla İngiltere ve...
  3. Zafer Peker - Ah Kahrolası

Zafer Peker - Ah Kahrolası

Kapım her çaldığında sen gelirsin sanırım Her akşam batan güneşle sensizliğe aglarım Ah kahrolası, ah sevdalım benim Bana neler ettin de ne oldu Gecelerde bulsam seni alsam koynuma Rüyalarda benimlesin şimdi uzaklarda Ağlayamam ağlasanda dönmem bir daha sana Yemin bozdum senin yüzünden Mutluluk çok yakında...
  4. Demir Demirkan - Zaferlerim

Demir Demirkan - Zaferlerim

yüzün göğsüme yaslanmış yenik daldın uykuya şafak süzülürken odana güneş düşmüş saçlarına ilk defa bu sabah paramparça hayatım bir bütün sadece bir gece seninle eksizsizim yok olup gitsem de sonumu görsem de ölümü tatsam da yenilmem yine de yitip gitsem de sonumu bilsem de ölümü tatsam da yenilmem yine de senin için bütün zaferlerim kalktım sesszice yanından yeni güne karıştım nefesin...
  5. Çanakkale Zaferi opera sahnesinde

Çanakkale Zaferi opera sahnesinde

Ankara Devlet Opera ve Balesi, 18 Mart'ta 'Çanakkale'de Zaman' adlı bir oyun sahnelemeye hazırlanıyor. Ankara Devlet Opera ve Balesi, Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü olan 18 Mart’ta, yönetmenliğini Murat Göksu’nun yaptığı “Çanakkale’de Zaman” adlı bir perdelik müzikli oyunu sahneleyecek. Çanakkale’de yazılan destanla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’ne varışın anlatıldığı oyunun, dünya...

Sayfayı Paylaş