1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Zaman ayarlı saatler

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Zaman ayarlı saatler [​IMG] Tek işlevi zamanı göstermek olan saatler, günümüzde görsel zenginliklerle donatılarak dekorasyonun önemli detayları arasına girmeyi başardı.

  Saate bakmadan bir gün bile geçiremeyiz. Yapmamız gereken işleri, randevularımızı kısacası tüm plan ve programlarımızı saate bakarak ayarlarız. Köstekli saatlerin yerini kol saatleri, kol saatlerinin yerini ise cep telefonları alsa da. herkesin tercihine göre bir saati vardır.

  Evlerimizde ise başımızı kaldırıp baktığımız, en görünen yerde asılı olan veya bir masanın üzerinde duran saatlerimiz hem zamana ayak uydurmamızı sağlar, hem de her zevke hitap eden modeller ile dekorasyonumuzun işlevsel ve görsel detaylarını tamamlar. Ve günümüzde üretilen saatler, hem ihtiyaca göre düzenleniyor hem de şekilden sekile giriyor. Geçmiş "zaman"ın sembolü olan guguklu saatler bile şimdiki zamana ayak uyduracak şekilde üretiliyor.
   
Zaman ayarlı saatler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. zaman bu saatlerle aksın

  zaman bu saatlerle aksın

  evimizde iş yerimizde kısacası hayatımızın her anında gereksinim duydugumuz saatlerinde bir modası var tabii,sizin için mudo konseptin güzell tasarımlarını seçtım umarım begenirsiniz :) :) :) mudo'ya tesekkürler bu güzel tasarımları içinn:)
 2. bu saatlerle zaman duracak

  bu saatlerle zaman duracak

  harika tasarımlarıyla ZEN pırlanta saatleriylede göz kamaştırıyor ekrana kısık gözle bakmak zorunda kalabilirsiniz :laugh::laugh:
 3. 2010 Saatler ne zaman geri alınacak?

  2010 Saatler ne zaman geri alınacak?

  saatler geri alınacakmı 2010 saatler ne zaman geri alınacak nezaman alınacak alınacakmı 2010 ne zaman Yaz saati uygulamasında 1 saat ileri alınan saatler 2010 yılında tekrar geriye alınacakmı diye merak ederek ufak bir araştırma yaptım.Eğer sizde benim gibi saatlerin ne zaman geri alınacağını yada alınıp alınmayacağını merak ediyorsanız işte cevabı: Gün ışığından daha fazla yararlanmak için...
 4. Saatler ne zaman ileri alınacak 2012

  Saatler ne zaman ileri alınacak 2012

  Kızlar 2012 yılında bu saat uygulamaları ile ilgili bir bilginiz var mı saatler tam olarak ne zaman hangi günde ileri alınacak. Teşekkür.er.
 5. Saatler Ne Zaman Geri Alınıyor 2013

  Saatler Ne Zaman Geri Alınıyor 2013

  saatler ne zaman geri alınacak, saatlerin geri alınması, saatlerin geri alınacağı tarih Sevgili melekler, her yıl olduğu gibi bu yıl da gün ışığından daha fazla faydalanmak için saatler geri alınacak. Gün ışığından daha fazla faydalanmak adına 31 Mart Pazar günü saat 03.00'te geçilen yaz saati uygulaması, 27 Ekim 2013 Pazar günü saat 04.00'ten itibaren saatlerin 1 saat geri alınmasıyla sona...

Sayfayı Paylaş