Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Zayıflama Ürünlerindeki Görsellerde Sahtekarlık !

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani Tv lere çıkıp önceki ve sonraki halinin gösterildiği adamlar kadınlar var ya melekler, aslında bu tam bir safsata çıktı. Evet evet safsatadan da öte yalan çıktı. ‘Furious Pete’ adlı internet günlüğü yazarı ve yeme şampiyonu bu fotoğrafların nasıl yapıldığını sitesinde anlattı. İşin hilesi, kaslı fotoğrafınızı önce çekmek. Ardından bol cips yiyip, 2 litre gazlı içecek içip göbekli halinizi fotoğraflamak...

Günlük yazarı ikinici aşamada ise televizyonun karşısında bol bol cips yiyip, 2 litre gazlı içecek içti.

Zayıflama Ürünlerindeki Görsellerde Sahtekarlık ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖSS sahtekarlığı operasyonu: 27 gözaltı

ÖSS sahtekarlığı operasyonu: 27 gözaltı

Şanlıurfa'nın Birecik ve Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde para karşılığı başkalarının yerine Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na giren aralarında öğretmen ve öğrencilerin bulunduğu 27 kişi yakalandı. Şanlıurfa'nın Birecik İlçesi'nde ÖSS sınavında başkalarının yerine başarılı öğrencileri 'joker' olarak soktukları tespit edilen, aralarında öğretmen ve öğrencilerin bulunduğu 17 kişi gözaltına...
  2. Görsel İletişim

Görsel İletişim

görsel iletişim nedir görsel sanatların iletişimdeki rolü iki boyutlu materyaller materyal nedir iletişim biçimleri GÖRSEL İLETİŞİM İletişim insanlar arasında bilgi alışverişidir. İletişim,iletiyi gönderen ve alan arasında oluşan,alış veriş ilişkisi içerisinde paylaşılan çift yönlü bir yararlanım sürecidir. (1) Bu tanıma paralel olarak Görsel iletişim ise görüntülü bilgilerin alışverişi...
  3. Zayıflama ürünlerine dikkat!

Zayıflama ürünlerine dikkat!

Elinizi kolunuzu oynatmadan, yiyip içtiklerinizi az da olsa azaltmadan kilo vermek istiyorsanız, her zaman bulabileceğiniz tehlikeli oyuncaklar hep vardı; bundan sonra da olacak: Doğal zayıflama destekleri! Meslek yaşamının uzunca bir dönemini kilo sorunu ile mücadeleye ayıran bir uzman olarak neredeyse yirmi yıldır bu “kerametleri kendisinden menkul” mucizelerle uğraşır dururum. Reçete ile...
  4. Görsel DNA

Görsel DNA

Değişik bir o kadar ilginç benim çok ilgimi çekti. Teste başlayın sonuçları görün benim %100 doğru çıktı diyebilirimmm... tıklayın hadii bakalımmm Buradan
  5. zayıflama ürünleri ile ilgili yorum sitesi

zayıflama ürünleri ile ilgili yorum sitesi

zayıflama ürünleri ile ilgili yorumlar gnc zayıflama ürünleri kullanan gnc ile ilgili yorumlar yorumları ben kilolarıyla sorunlar yaşayan bir genç kızım... denemediğim yol kalmadı ve zayıflama ürünlerini kullanmaya karar verdim. internette o kadar çok ürün var ki hepside öyle zannediyorum kendi kendilerine yorumları doldurmuş bir şekilde yayın yapıyorlar fakat geçenlerde -geçte olsa- bir...

Sayfayı Paylaş