1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

Zayıflayınca böyle olmuş

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yok artık!!! Çok çok şaşırtıcı ve inandırıcı gelmiyor niyeyse :D:D

3. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aman rabbim sen koru... yazıkkk...

4. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    e hani insan vücudu esnekti kendini yoparlayabiliyodu doğum yapan kadınların neden böle olmuyooo fotoshop bu kesin

5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    hem yüzünde ve boynunda bişey yok 250 kiloyken hiçmi gıdığı yokmuşmuş yani

6. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    tabii ki bu fazlaca abartılmış bi photoshop... Ama gerçekten çok fazla kilolu olup birden ciddi derecede zayıflayınca sarkmaların olmaması mümkün değil...

Zayıflayınca böyle olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  2. Böyle baba olmaz olsun

Böyle baba olmaz olsun

Aman dikkat, koca seçerken !! KOCAELİ (İHA) - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 2 öz kızına 5 yıl boyunca tecavüz ettiği öne sürülen 47 yaşındaki şahıs, cezaevindeki tek kişilik hücresinde intihar etti. Zanlının 22 yaşındaki kızının tecavüz sonucu bir süre önce ölü doğum yaptığı ve yeniden hamile olduğu öğrenildi. İddiaya göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden 47 yaşındaki Ramazan K., öz...
  3. böyle insanlık olmaz olsun!!!

böyle insanlık olmaz olsun!!!

Bu yazıyı okurken insanlığın ne hale geldığını çok düşündüm bu kadarmı vurdum duymaz aşağılık olmuş insanlık... Aradan bikaç gün geçtikten sonra Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyor ve Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş. Karısının...
  4. keşke hayat böyle olsa

keşke hayat böyle olsa

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  5. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn

Sayfayı Paylaş