Zayıflayınca böyle olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat böyle olsa

hayat böyle olsa

hayat böyle olsa Sabah jimnastigimizi yapmak icin "Çalıştır"' komutuna tiklamak yeterli olsa.. Isten gucten bunaldigimizda ESC'e basarak herseyden bir sure kacabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri donebilsek... (EKLE/KALDIR) menusune girerek gormek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar...
  2. Böyle komşu olmaz olsun

Böyle komşu olmaz olsun

MERSİN’de, üniversite sınavına hazırlanan 25 yaşındaki İsmail Bülbül, iftar saatinde annesinin hazırladığı yemeği götürdüğü 20 yıllık komşularının kızı 14 yaşındaki S.Ş.’ye tecavüze kalktığı iddiasıyla tutuklandı. devamı
  3. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  4. neden böyle oldu acaba

neden böyle oldu acaba

kızlarr merhabba ben halime 2 aydaan beriregll olmuyordum bu ayın 13de regll oldumm ve 3 gün önce bitti kızlaarr sizden bi konuda yardım bekliyorum....3gün önce reglim bitti.ve bugün sabah midemin bulantısı ile uyANDIM KARNIM AGRIYOR MİDEM BULANIYORDU.VE dahala devam edio çok korkuyorumm çıkaramıyorum ve çok büyük sorunları hastalıkkları varmışş lütfen böyle bi durum yasayan varsa yardımcıolunnn

Sayfayı Paylaş