1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  zebra desenli çantalar, ayakkabılar ve kemerler tek renk kıyafetlerin vazgeçilmezi

  Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Ünlü İtalyan markası Tosca Blu koleksiyonunda yer alan zebra desenli çantalar, ayakkabılar ve kemerler tek renk kıyafetlerin vazgeçilmez kombini olmayı planlıyor.
  Klasik kesim, tek renk sade bir kıyafetinizi Tosca Blu zebra desenli çanta& kemer ile farklı kılacaksınız…Yoğun iş temposu, toplantılar ve akşam gidilen şık restaurantlar; girdiğiniz andan itibaren tüm dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. Tosca Blu kadını olmaya hazır mısınız?

  Tosca Blu koleksiyonu geniş bir yelpazede farklı ama içinde birbiriyle ilişkili ve bütünlük oluşturan çizgilerin bir araya gelmesi ile oluştu. Genç kızların ve iş kadınlarının beğenisine sunulan marka da dinamizm, kalite ve şıklık göz çarpan en önemli özellik.
  Deri, dokumalar ve renk uyumları bu yıl ki Tosca Blu koleksiyonuna yön veren ince detaylar arasında yer alıyor. Yenilikçi kesimler, zebra deseninin asil kombini ile birleşiyor. 4 modelden oluşan zebra desenli Tosca Blu çantalarına, ayakkabılarına ve onu kombinleyen kemerine Galleria Tosca Blu mağazasından göz atmanızı öneriyoruz.


   
zebra desenli çantalar, ayakkabılar ve kemerler tek renk kıyafetlerin vazgeçilmezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. renk renk elbise ve ayakkabıları

  renk renk elbise ve ayakkabıları

  hangi elbiseye hangi ayakkabı kırmızı elbiseye ne renk ayakkabı kırmızı uygun
 2. Leopar ve Zebra Desenli Ayakkabılar

  Leopar ve Zebra Desenli Ayakkabılar

  leopar desenli ayakkabı leopar ayakkabı zebra desenli çanta satın al leoparlı leopar ve zebra desenini ayağında taşımak ve hoş görünmek isteyen meleklerim için beğendiğim modelleri sizlerle paylaşmak istedim.
 3. Zebra Desenli Kıyafetler 2014 Modası

  Zebra Desenli Kıyafetler 2014 Modası

  Bu sayfa; Zebra Desenli Kıyafetler 2013 Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda sürekli devr-i daim olan bir sektör. Yani şimdi kullandığınız kıyafetler yıllar sonra yine moda olacaktır. Tıpkı yıllar önce giyilen kıyafetlerin ve uygulanan trendlerin günümüzde moda olması gibi. İşte o trendlerden biri olan zebra deseni önümüzdeki yıl çok moda olacak. Feminen ve asi bir...

Sayfayı Paylaş