"zeka farkı"

destina_

destina_

Yeni Üye
Üye
"zeka farkı"
Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? :minik:

Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: ? Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!? Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi. Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi. Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, başarmıştı!!!!

Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti:? Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!? Pppppfffffuuuufffff....... Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...

Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardı: Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver!? pppppfffffuuuuffff..... Tanrı adamı bir kadına dönüştürdü... Kadın haritaya baktı.... Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köprüden karşıya geçti.... :fırtına:

_alıntı