1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Zekeriya Öz, Emniyet balosunda

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Polis Teşkilatı'nın 164. kuruluş yıldönümü balosunda, Ergenekon Savcısı Zekeriya Öz dikkatleri üstüne çekti.

  Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 164. yıldönümü nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirdiği balonun en çok ilgi gören davetlisi Ergenen Savcısı Zekeriya Öz oldu. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah'ın "frak giyin" talimatı üzerine yardımcıları baloya frak giyerek katılırken, şube ve ilçe emniyet müdürleri de smokin giydi.

  İstanbul Valisi Muammer Güler, polisin fedakarca çalışmaya devam ettiğini belirterek, ABD Başkanı Barack Hüseyin Obama'nın ekibinin, alınan güvenlik önlemleri nedeniyle kendilerine teşekkür ettiğini söyledi.

  < Konu Resmi..>
  Baloda ev sahipliğini Cellalettin Cerrah ve Muammer Güler yaptı.


  GÖZLER SAVCI ÖZ'ÜN ÜZERİNDE
  Balonun en dikkat çekici ismi ise Ergenekon soruşturmasını yürüten Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz oldu. Diğer Ergenekon savcıları Fikret Seçen, Ercan Şafak, Kasım İlimoğlu da balodaydı. Davetlilerin ve basın mensuplarının ilgi odağı olan Zekeriya Öz, baloda karşılaştığı davetliler ve basın mensuplarıyla kısa süre sohbet etti.

  GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI

  Zekeriya Öz, gazetecilerin, İzmir'in süper savcısı Murat Gök'ün yetkilerinin elinden alınmasıyla ilgili sorusunu, "Yetkisinin elinden alınması diye bir şey yok. Zaman zaman bazı savcı arkadaşlarımız, kritik soruşturmalar nedeniyle özel yetkiyle görevlendirilirler. Ancak soruşturma tamamlandıktan sonra verilen özel yetki geri alınır ve savcı normal görevine devam eder" diye cevap verdi.


   
Zekeriya Öz, Emniyet balosunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. zekeriya (a.s.)

  zekeriya (a.s.)

  Hanımının ıslah olmasına, huyunun güzelleşmesine ve geç yaşta müttaki bir evladı olmasına delalet eder.Bir kimse rüyada Zekeriya (A.S.)'i görse, Allah-u Teala ona ihtiyarligi zamaninda muttaki, efendi ve salihBir evlat verir ve rüya sahibintn hanimim islah eder.
 2. Balon

  Balon

  rüyada uçan balon görmek rüyada ucan ruyada ucan uçan balık görmek balık Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Her konuda yanlış kararlar alacaksınız ve her işiniz aksi gidecek.Amaçlarınıza ulaşamayacaksınız. Hedeflerinize ulaşamayacaksınız.Rüyasında balon gören kişi, aklından hiç geçmeyen birşey ile karşılaşır. Rüyada balon görmek...
 3. Balo

  Balo

  Rüyada bir baloda bulundugunuzu ve bir gençle dans ettiginizi görmek islerinizin kisa bir müddet için aksayacagina ve aile içinde bazi dedikodular yüzünden geçimsizlik çikacagina yorumlanir.
 4. Özlersin?

  Özlersin?

  Duygularla yaşanan hayatta güzel bir yazı sizlere... Bir akşamüstü cafesinde çaylar yudumlanırken rüzgarin yüzüne doladığı saçlarını mı özlersin sevgilinin ? haksızlığa uğradığnı düşündüğü bir yerde kararlı bir şekilde seni savunurken, yüz hatlarının aldığı şekli mi ? Yürekten sarılmalarını mı özlersin ? Sahilde kucağına uzanmışken gözlerini açıp uzun uzun gözlerine bakmasını mı özlersin ?...
 5. balon

  balon

  cocukların en sevdiği oyuncaklarından melekler.ısıtılmış hava veya havadan daha hafif bir gazla doldurulan, atmosferde uçabilen, küre biçiminde araç.

Sayfayı Paylaş