Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008
İlk albümü ile yakaladığı başarıyı, "Dokunma Bana" ve resmi internet sitesinde yayınladığı "Nilüfer" şarkısı ile devam ettiren ZEYNEP CASALİNİ'nin 2. albümü, "KİM GALİP ÇIKAR" Mess PRODUCTİON etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 9 yeni parçanın bulunduğu albüm 3 ay süren yoğun bir stüdyo çalışmasının ardından tamamlandı...
Albüme Murathan Mungan, Pervin Oktay, Sunay Özgür, Kenan Vural, Can Alper, Ertuğ Ergin, Erdem Yörük, Hakan Caneroğlu, Genco Arı, Nedim Ruacan, gibi isimler katkıda bulundu.
Çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden müzikal yolculuğuna devam eden Zeynep Casalini, albüm için çekilen fotoğraflarda herkesi küresel ısınma ve dünyanın gidişatı hakkında duyarlı olmaya davet ediyor.
Rock alt yapıların yanı sıra ustaca ve tadında kullanılmış elektronik soundları da kullanmaktan çekinmeyen Zeynep Casalini, bu albümde daha vurucu, keskin ve yaşadığı hayatı sorgulayan bir tarza sahip.
Fotoğraflarını Raşit Algül'ün çektiği albümün ilk klibi söz ve müziği Pervin Oktay'a ait "Hayat Kendisi Seçsin" şarkısına çekiliyor...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri