Etiketler:
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Zig & Zag Saç Modeli

Konu, 'Çöplük' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Zig & Zag Saç Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Saç Modelleri

2008 Saç Modelleri

2008' in gözde saç modelleri çoğunlukla asimetrik kesilmiş, dağınık görünümlü fakat bakımlı, günlük kullanıma uygun modeller. Kısa veya uzun, dalgalı veya düz olması o kadar mühim değil. Mühim olan çok fazla zaman harcamadan rahatlıkla şekillendirebileceğiniz ama havalı bir görünüm elde edebileceğiniz kesimler. İşte size fikir verebilecek birbirinden hoş 2008 saç modelleri....
  2. Gülşen - Zig Zag

Gülşen - Zig Zag

avucuna aldın büyüne kapıldım ben senin dönüşü olurmu? bilmemki bu gidişin aceleci telaşlı birazda deli dolusun senin günahından aman tantım beni korusun zig zag çizme gözüm kamaştı zigzag gitme aklım karıştı sorsak kim haklı kim haksız sen kimden yanasın gözü karasın
  3. Rasta Saç Modeli

Rasta Saç Modeli

rasta modelleri rasta saç nasıl yapılır bonus saç nasıl yapılır erkek Çok güzel bir saç modeli tam benim istediğim gibi çılgın:DAma ben saçımı böyle yaparsam eşim bir daha eve almaz herhalde:DBakımı biraz zor bence baksanıza şunlara incecik ve kapalı bukleler:Sbence süper ama bakım isteyen bir saç stili. Rastaya başlarken saçlar istenen kalınlıkta ayrılır. İnce rasta yaparken 2 cm ebadında...
  4. 2011 saç modelleri

2011 saç modelleri

saç modelleri 2011 nişan saç modelleri 2011 gülben ergenin modeli gülben ergen modeli ergen saçımız görünümümüzü en çok etkileyen bölegelerimizden biridir şüphesiz işte bunlarda 2011 in sac trendlerinden bazıları umarım begenizrsiniz melekler....
  5. Çiçekli saç modeli

Çiçekli saç modeli

çiçekli saç modelleri çiçekli saç modelleri 2011 saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, saç modelleri 2011 bayan, çiçekli saç modelleri Pull and Bear 2011 bahar katalogundaki bu masum saç modeline aşık oldum.. Saç üzerine takılan bantları yıllardır severek kullandığımdan çiçeklerden yapılanına da bayıldım:)

Sayfayı Paylaş