1. Monera

  Monera Forum Okuru

  Zırhlılar gece de vuracak

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

  Jandarma Genel Komutanlığı envanterinde bulunan BTR-80 Zırhlı Muharebe Araçlarına, Aselsan'ın geliştirdiği Termal Nişangahı ile gündüz, gece ve kötü hava koşullarında tespit, teşhis ve atış yeteneği kazandırıldı.
  Aselsan'dan yapılan açıklamaya göre, Jandarma Asayiş Vakfı ile yapılan protokol uyarınca BTR-80 Zırhlı Muharebe Araçlarına Termal Nişangah Sistemi entegre edildi. Türk silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçları için özgün çözümler geliştiren Aselsan'ın BTR Termal Nişangah Sistemi, gündüz gece, her türlü hava ve muharebe koşullarında üstün görüş imkanı sağlayarak, araç üzerine monteli silah sistemlerine gece görerek nişan alma ve atış yapma imkanı sunuyor. (ANKA)   
Zırhlılar gece de vuracak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. zırhlı

  zırhlı

  Rüyada zırhlı bir savaş gemisi güven ve huzurdur.
 2. Susuzluk turizmi de vuracak

  Susuzluk turizmi de vuracak

  Turizmin göz bebeği Bodrum'un temel su kaynağı Mumcular Barajı'nda doluluk yüzde 25'e indi. Turistik otellerin kaçak kuyulardan su çektiği ilçede çözüm projesi 8 yıldır beklemede. Son çare ise deniz suyunu arıtmak. Oysa suyun yüzde 40'ı eskiyen şebekede kayboluyor.. Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum yarımadasında turistik tesisler kuraklık nedeniyle her geçen gün su bulmakta biraz daha...
 3. geç de olsa merhabaaaaa:):)

  geç de olsa merhabaaaaa:):)

  baktım ki yeni gelenler kendini tanıtıyor bende heveslendim:)ipatla kendimi tanıtim dedim:) bendeniz nagihan istanbul dan, 21 yaşındayım, üniversite 2. sınıftayım... melek gibi kızım işte:):cheer2: hayatı insanları çiçeği böceği güneşi her şeyi severim:)neyi sevmem diye bi düşünürsem şımarık insanları ,kendini beğenmiş insanları sevmem,öğrencileri ezen öğretmenleri sevmem:)

Sayfayı Paylaş