Tığ İşi Bebek Boleroları Bebekleriniz Neden Şık Olmasın

Konuyu Paylaş

Tığ İşi Bebek Boleroları– Yetişkinler şık olmak için her şeyi deniyorlar özellikle bayanlar örgü hazır modellerle şık olmak için adeta yarışanlar var. Peki bebekleriniz neden şık görünmesin ki. Kendinize yaptığınız bolero gibi örgüleri onlara da örebilirsiniz. Tabii yine kız bebek sahibi olanlar bu yazımızı inceleyecektir. Bolero erkek bebekler kullanamıyor ama erkek bebekler için şık örgü ceketler örebilirsiniz. Neyse biz konumuza gelelim isterseniz. Boleroları bebek etekleri ya da askılı bebek elbiseleri üzerine giydirebilirsiniz. Örneğin bebeğinize çok şık bir elbise beğendiniz ama askılı kolları yok. Buna uyumlu tığ işinden bolero yaparak çok şık uydurabilirsiniz. Tığ işi bolerolar diğer örgülere göre daha ince ve zarif görünecektir. İlk örneğimizde olduğu gibi kız bebeklerinize buna benzer örnekler örebilirsiniz. İnce delikli boleroları yazın da kullanabilirsiniz.

pembe tig isi bebek boleropembe tig isi bebek bolero

İster uzun kollu ister kısa ya da sıfır kol tığ işi bolerolarla bebeğinizi süsleyebilirsiniz. Yetişkin bayanlar kullanıyor da bebekler neden kullanmasın ama değil mi? Zaten her şeyin küçüğü daha tatlı görünmüyor mu? Hem küçük olduğu için çabuk bitirebilirsiniz. Hatta eliniz hızlandıkça daha çok model örebilirsiniz. Belki de bu işten para kazanmaya bile başlayabilirsiniz. Size bir ipucu bebek kıyafetlerine ilgi daha fazla hem kolay örecek hem de satışı da kolay olacaktır diye düşünüyorum. Bebek bolerolarını simli iplerle örerek düğün nişan gibi gecelerde ışıkların altında çok şık görüncektir. Hatta kendinize de aynı modelin büyüğünü örerek bebeğinizle takım oluşturabilirsiniz.


tig isinden bebek bolero modeli

tig isinden bebek bolero modeli

Yaptığınız tığ işi bebek bolerolarını süsleyebilirsiniz. Bunlardan biri de örgü ve keçe broşlar. Bebeğinize uygun modelleri burada bulabilir boleronun yakasına bir broş iliştirerek hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ya da aşağıda göründüğü gibi yakasına gül çiçek örgü motifleri yapıp takabilirsiniz.

tig isinden orulmus bebek bolero

tig isinden orulmus bebek bolero

Örgü sürekli meşgul olduğunuz gündemlerden uzak kalmanız için imkan yaratıyor. Bir çoğumuza kendi düşüncelerimizle yalnız kalmak için eşsiz bir fırsat sağlıyor. Örgü insanları mutlu ediyor. Örgü ören insandan, örülmüş bir şeyi hediye alan insana ve etrafında örgü nesneleri gören insana kadar herkes mutlu oluyor. İşte bu sebeplerle yola çıkıldığında değişik bir şeyler örelim amacıyla size tığ işi bebek bolerolarını önermek istedim. Kendi bebeğiniz ya da yakınlarınızın bebekleri için çok sevimli, çok kullanışlı bolerolar örerek farklı hediye seçenekleri oluşturabilirsiniz arkadaşlar. Yeniden görüşmek dileğiyle bizi takip etmeye devam edin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares