Tığ İşi Eldiven Örnekleri Yeni Modellere Bayılacaksınız

Tığ İşi Eldiven Örnekleri– Kış demek örgü demek çoğu bölgemize şimdiden kar bile yağdı eldivenler hazır mı hanımlar. Çocuklar karla oynayacak kardan adam yapacak sizler için bu yazımızda tığ işi örgü eldiven modelleri derledik. Şişle örülmüş eldiven modelleri de buradan inceleyebilirsiniz belki de size şişle örgü yapmak daha kolay geliyordur. İster sade olarak örebilir isterseniz motiflerle süsleyerek daha renkli eldivenler yapabilirsiniz artık gençler daha çok parmaksız eldivenleri tercih ediyorlar bu aslında örerken de kolaylık demek hanımlar. Parmaksız eldivenler gençlerin tercih ettiği gibi artık çoğu kişi akıllı telefon kullandığı için de parmaksız eldivenleri tercih ediyorlar. Üst kısmına hayvan figürleri işleyerek çiçekler işleyerek renkli eldivenler yapabilirsiniz.

Bakın yukarıdaki tek parmaklı eldivenler de örmesi kolay en azından tüm parmakları örmek yerine bu tür eldivenler de hem örmesi hem kullanması pratik oluyor. Üzerindeki çiçek motifleri olmasaydı sade bir eldiven olarak kullanılabilirdi çiçeklerle daha şık bir görünüm olmuş tabii. Tığ işi ile yapılan eldivende trabzanlar kullanılmış sanıyorum çok artırma yapılmadan en uca kadar örülmüş parmak kısımlarına yaklaşırken de eksiltme yapılarak bitirilmiş. Aşağıda yer alan delikli tığ işi eldiven ise daha çok aksesuar amaçlı yapılmış zaten böyle bir şeyi takıp karlı havada dışarı çıkıp karla oynamak pek mümkün değildir.

Bileklere kadar ya da daha ileri şekilde uzun eldiven örebilirsiniz. Sıcacık tutacaktır kollarınızı emin olun. Ayrıca süslemeleri ile daha dikkat çekici görünüyor eldivenler. Beğendiğiniz örgü eldiveni örüp siz de kış günlerinde kullanabilirsiniz. Gençler de özellikle hoşlarına gidecektir bu örnekler. Bizzat sizler için en güzel modelleri derlemeye çalıştım. Sayıları küçülterek çocuklara bebeklere bile örebilirsiniz eldiven. Farklı farklı modeller örüp kıyafetinize uygun eldivenler örebilirsiniz. Tığ işi eldiven örnekleri ile siz de şimdi eldiven örerek örgüye başlayabilirsiniz. Renk renk modern örgü eldiven modelleri kış için en güzel örgü örme tercihi. En son örneğimize bakacak olursak hem kalın hem parmaksız eldiven oldukça şık ve modern

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir