Tığ İşi İle Örülmüş Amerikan Servisleri Rengarenk Modeller

Konuyu Paylaş

Tığ İşi İle Örülmüş Amerikan Servisleri– Ne kadar çok kullanılır oldu bu amerikan servisleri değil mi? Sofralarımız daha bir renklendi, daha bir şık oldu desem doğru olacak sanırım. Ben çok beğeniyorum açıkçası. Bir sürü çeşidi var doğal olarak. Her yerde ulaşabilirsiniz amerikan servislerine. Peki örgü amerikan servislerini gördünüz mü? Hemde çok güzeller. Yemek masalarınızı da örgülerinizle süsleme fikri harika olacaktır. Masalarımız ailemizin bir araya geldiği nadir alanlardan biri oldu malesef. Her aile bireyinin ayrı işleri ve uğraşları var. Çoğu zaman aynı anda evde olunamıyor bile. Özellikle kahvaltı ve akşam yemekleri ailelerin yemekte buluşma zamanları. Günün iki öğününde buluşulabilen masaları özelleştirmek te sizin elinizde. İşte amerikan servisleri de masalarınızı daha şık göstermenin bir yolu. Son zamanlarda örgüden yapılan modeller hayli dikkat çekici. Artık örgü örmeyi hanımlar hazır modellere bakmıyor bile. Tığ işi ile örülmüş amerika servisleri daha bir zarif daha bir ince görünüyor kullanımı da daha kolay. Sizlere daha önce konu ettiğim örgüden amerikan servislerini de incelemenizi öneriyorum daha farklı modelleri inceleyebilirsiniz linkte.

turuncu tig ile orulmus amerikan servisituruncu tig ile orulmus amerikan servisi

Turuncu renk çok tatlı görünüyor değil mi? Siz de yemek takımlarınıza uygun renklerde çok hoş tığ işi amerikan servisi modelleri yapabilirsiniz. İster 6lı ister 8li ya da 12li olarak örebilirsiniz. Renkli sade örnekleri galerimizde görebilir bence bunlar size fikir verecektir hanımlar. Bence bu tığ işi amerikan servisleri çok özel hediye anlamı da taşımaktadır. Sevdiklerinize kolay ve onları çok özel hissettirecek bir hediye seçeneği olabilir. İşte beğeneceğinizi düşündüğüm bir model daha. Arkadaşlar ben genel de yuvarlak modeller sundum sizlere ama siz kare dikdörtgen örnekler de örebilirsiniz. Bunu yemek masanızın şekli de belirleyebilir. Yuvarlak bir masada kare örnekler hoş görünmeyecektir. Masanızın şekline göre modelinizi belirleyebilirsiniz.


tig isinden amerikan servisi

tig isinden amerikan servisi

Yukarıdaki modelde gördüğünüz gibi biri bitmiş diğeri ise yapım aşamasında olduğunu görüyoruz. Bu tip örnekler bana nihaleyi de anımsattı. Bunların daha kalın örülmüş olanlarını tencere altlığı olarak kullanabilirsiniz. Hatta amerikan servisiniz ile takım haline getirebilirsiniz de. Dilerseniz buradan örgüden nihale ve bardak altlığı örnekleri paylaşımlarımızı da görebilirsiniz. Aşağıdaki son örneğimiz gibi siz de renkli motifleri bir araya getirerek amerikan servisi örnekleri yapabilirsiniz.

tig isi ile yapilmis renkli amerikan servisi

tig isi ile yapilmis renkli amerikan servisi

Akşam yemekleri sizler içinde ailenizin toplandığı, tüm fertlerin bir arada bulunduğu, sohbetlerin koyulaştığı ve enfes yemeklerin uzunca ve keyifle yenildiği bir öğünse, hazırlanacak olan masa da tüm bu duygulara eşlik edecek kadar sıcak olmalı. Haksız mıyım? İşte bu sebeplerle, istedim ki hem örgü örmenin keyfini yaşayalım, hem de yemek masalarımız için hem kullanışlı aynı zamanda da şık bir görsellik sağlayabilelim. Sizlere örgü işi çok güzel amerikan servisleri örnekleri göstermek istiyorum. Sizde de çok hoş fikirler oluşturacaktır. Zamanlarınızın hep keyifli geçmesini dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir