Tığ İşi Patik Modelleri Bayan Yeni Örneklerle Karşınızdayız

Tığ İşi Patik Modelleri– Kış geldi ayaklarım çok üşür haliyle ama el örgüsü patiklerle sıcacık bir kış geçirmek mümkün. Valla bu soğuklar insana örgü örmeyi de öğretir hanımlar. Patikler özellikle yeni başlayanlar için kolay modeller de var. Örerken zevk duyacağınız kullanırken ayaklarınızı sıcacık tutacak örgü patikler modelleri çok hoş. Tığ işi örmeyi sevenlere özel tığ işi bayan patik modellerini derledik. Özellikle çok modern görünümlü tığ işi ile yapılan ayakkabı babet sandalet tarzı çok şık patik modelleri bulunmakta. Hanımlar bu yeni modellere daha çok ilgi gösterip yapmaya çalışıyorlar. Özellikle bu modelleri nette çok fazla görüyorum.

Çok eskilerden beri ayaklara kışın giyilen patikler günümüzde daha modern hale geldi. Maharetli hanımlarımız ablalarımız annelerimiz yeni modellerle her yaşa uygun ilgi çekici modeller sunmaya devam ediyorlar. Yazımız içerisinde derlediğimiz örnekler yeni modellerden. Tığ işi bayan patikleri ile evde de şıklığınızı koruyabilirsiniz. Artık eski tip patik modelleri yerine bu tip daha modern örneklerden yapabilirsiniz. İster sade ya da süslemeli patikler de bayanlara çok yakışacaktır. Boncuklarla süsleyebilir tek renk ya da değişik uyumlu renklerle de zengin görünümlü patikler yapabilirsiniz. Eskilerde daha çok büyükler patiğe ilgi duyarken haliyle modeller daha genç yaşlara hitap etti edeli küçük yaşlardakilerin de ilgisini çekiyor. Her telden örgü patik modellerine buradan bakabilirsiniz.

Kış sezonuna tam yeni girerken işte sizlere yeni patikler. Tığ işinde sık iğne trabzanlarla yeni patik modelleri oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki model biraz daha değişik motifler kullanılmış. Ön kısımda zincirlerle birleştirilen ağ şekilleri ile hoş bir görünüm elde edilmiş. Ben ayrıca ayakkabı babet tarzı modelleri daha çok beğendim. Her yeri kapalı olsun sıcacık olsun ayacıklarımız değil mi ama? Hastalıkta ayaktan girer derler hanımlar özellikle hanımlar ayakları konusunda hassastırlar. Biz biz olalım eskilerin yaptığını yapalım el örgüsü patikleri ayaklarımıza alıştıralım yeni modeller yaparak ayaklarımızda hem şıklığı yaşayalım hem ayaklarımızı sıcacık tutalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir