Trend at kuyruğu modelleriyle harika görüneceksiniz

Konuyu Paylaş

at kuyruğu modelleri
at kuyruğu modelleri

Tüm kadınların en çok kullandığı saç modeli,ev topuzları ve at kuyruğudur.At kuyruğu saçlar ,bize kolay gelmesine geliyor ama birazda işin içine görsellik ve estetik katmakta fayda var.At kuyruğu yaparken ,saçınızı lastik tokanızdan geçirmek yerine kısa bir vakit ayırarak daha hoş görünmenizde bir zarar göremiyorum.Çalışma ortamınızda,misafir ağırlarken,arkadaşlarınızla buluşurken hatta kuaföre gidecek vaktiniz yoksa arkadaşlarınızla buluşurken ,yılın trend olmuş gösterişli at kuyruğu modellerinden denemeniz,sizi de memnun edecektir.

Saçlarınızı 5 dakika içinde biraz düzleştirebilirsiniz,yada saçınızı at kuyruğu yapıp sadece kuyruk kısmını düzleştirerek daha düzenli bir at kuyruğuna sahip olabilirsiniz.Saç önlerinizdeki elektriklenmeye karşı spreyler işinize yarayacaktır.Tokanızı kapatmak için ,bir tutam saçı dolamanız bile sizi bambaşka gösterecektir. Günümüz de at kuyruğu saç modelleri hem günlük hem de özel günlerin en çok tercih edilen modelleri arasın da yer alıyor. Hatta birçok gelin adayı bile gelinbaşı saç modeli olarak şık bir at kuyruğunu tercih ediyorlar. Harika at kuyruğu saç modelleri arasından sizlere birçok örnek sayabilirim.at kuyruğu gelin başı modeli
at kuyruğu gelin başı modeli

Romantik bayanlar at kuyruklarını yandan yapabilirler.Maşa yardımıyla kuyruk kısmına verilen hafif dalga görüntüsü de,sizi farklılaştıracaktır.

Retro tarz tutkunuysanız,saçınızı krape yapıp arkaya doğru bombeli şekilde toplarsanız ve kuyruk kısmını içe doğru kıvırırsanız alın size 1970’lerdeki imrenerek baktığınız at kuyruklarından oluşturmuş olursunuz. At kuyruğu saç modellerinin de farklı stilleri vardır. Her zaman ki bilindiğinin aksine düz bir at kuyruğunun yerine oldukça şık saç modelleri sizi özel gecelere de hazırlayacaktır. Yandan at kuyruğu modelleri, örgülü at kuyruğu modelleri, dalgalı at kuyruğu modelleri ile birlikte daha farklı saç lar ile birçok alternatif seçimler üretebilirsiniz.


Özellikle çalışan uzun saçlı bir bayansanız ve her gün saçınıza nasıl bir şekil vereceğiniz konusun da kararsızlıklar yaşıyorsanız dediğim gibi hem rahat hem de şık bir model olacak farklı at kuyruğu saç modellerini tercih ederek hergüne özel değişik stiller ile görünebilirsiniz.

Bu size saydığım örnekler şuan trendlerde sevgili melekler mekanı takipçilerimiz.Bu modelleri deneyerek hem trendleri yakalamış,hemde sıradışı olabilirsiniz.

yandan at kuyruğu modeli

Ayrıca sitemizde yer alan saç modelleri galerisine buradan ulaşarak daha değişik saç modellerini ve uygulamalarını görmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir