Tülin İriş Örgü Modelleri Çok Değişik Örnekler

Tülin iriş örgü modelleri anlatımlı örgü yapımı. Melek Baykal ve Derya Baykal’ın programına çıkan el işlerinde uzman sayın Tülin İriş örgü modellerini bu konumuzdan sizlere galeri olarak sunmak istiyoruz. Tülin İriş çok değişik kendine has örgü modelleri var. Siz de bu modellerden ilham alabilirsiniz. Ekranların sevilen ismi Melek Baykal programından tanıdım ben ilk Tülin İriş’i gerçekten orijinal örgüleri var. Aşağıda da görüyorsunuz kardan adam desenli bebek battaniyesi çok hoş görünüyor. Bunun yanında yelekler, şallar, pelerinler, kadın erkek boyunluk bereler çok tarz örgüleri ile ünlü bir isim Tülin İriş te. Şimdi dilerseniz birkaç modelini daha beraber inceleyelim sevgili https://www.meleklermekani.com/orgu/ takipçileri.

tulin-iris-kardan-adam-desenli-orgu-bebek-battaniye

Aşağıda yer alan resimlere tıklayarak resimleri büyütebilir ve daha yakından inceleyebilirsiniz. Bu aşağıdaki şal modelinde çok az ip kullanılarak örülmüş bir model görüyorsunuz. Bu az iple tasarruf sağlarken aynı zamanda çok şık modeller çıkarabileceğinizi de gösteriyor. Yine Tülin İriş’in buna benzer çok şal örnekleri ve hanımların severek giydikleri örgü yelek modelleri var. Kim bilir Tülin İriş te buralara gelmek için ne çabalar harcamış ne yollardan geçmiştir. Herkes sonuçta annesinin karnında öğrenmiyor.

tulin-iris-az-iple-delikli-sal

Hem erkeklere hem bayanlara her yaşa uygun takım örneklerle kışa damganızı vurabilirsiniz. Haydi hanımlar kışa çok az kaldı bence örnekleri inceleyerek siz de kendi örgülerinizi kendiniz yapın. Kışın güzel giyinmek sizin elinizde. Hem kedinizi hem çevrenizde sevdiklerinizi de sevindirin örgülerle. Örgüleri aslında örmek kadar tekniğini iyice öğrenmek te çok önemlidir. Örgüde tekniği kavradığınızda artık elinizden her türlü örgü gelir. Bu sene hem bayanlarda hem erkeklerde hem boyunluk hem bere takımları çok popüler olacak. Boyunluklarda özellikle dikişsiz modeller oldukça popüler. Boyunluklardan söz etmişken Derya Baykal boyunluk modellerini de buradan inceleyebilirsiniz.

tulin-iris-erkek-orgu-bere

Hanımlar bakın aşağıdaki pelerinler sayesinde hem sıcacık olacak hem de gözler sizin üzerinizde olacak. Aslında tülin iriş çok çeşitli örgüler yapıyor. Yani hem kış hem yaz için hem mevsimlik çok güzel modeller paylaşmak isterdim ama kış yaklaşırken bence bu paylaştıklarım sizlere daha faydalı olacaktır.
tulin-iris-orgu-pelerin-modelleri

 

 

2 Replies to “Tülin İriş Örgü Modelleri Çok Değişik Örnekler”

  1. Sevgili Tülay İriş sizin atölyenize gelmek mümkün mü? Eğitim veriyor musunuz? 62 yaşındayım örgü keyfimi yeniden canlandırdınız,kolay gelsin. Emel Altınok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir