Tunus işi örgü bebek patik modelleri hiç görmediğiniz modeller

Tunus işi örgü bebek patik modelleri hususunda sizlere bir görsel hazırlıyorum meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları. Bulabildiğim tüm patik modellerini sizlere hemen aşağıdan görselleri sunacağım. Örgü örmeyi seviyorsanız hele ki bebek örgüleri ilginizi çekiyorsa tunus işi ile örülmüş şahane bebek patiklerini sizler için sunacağım. Örgü örmek zamanınızı alıyorsa bebek örgüleri örmek inanın zevk verecektir sizlere. Bebek örgüleri adına nette çok örnek görebilirsiniz hem de anlatımlı olarak da görebilirsiniz. Şimdi ise tunus işi örgü bebek patik modellerinden bazı örnekler sunmak istiyorum. Tunus tekniğinin bebek patiklerine de ne kadar yakıştığını görüyorsunuz. Öreceğiniz patiklere böyle değişik renklerden süslemeler yaparak bu aşağıdaki örnek gibi daha ilgi çekici bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Örgü sever hanımlar tunus işi modellere çok ilgi duyuyor ve daha değişik modeller arayabiliyorlar. Bizler de size belki faydası olur diye bu patik örneklerinden bir derleme oluşturdum. Belki hoşunuza gider sizler de eşinize dostunuza bebeği olan yakınlarınıza hediye amaçlı örebilirsiniz.

tunus-isinden-orulmus-bebek-patigi

 

Kız ve erkek bebeklere özel renklerle hoş modeller örebilirsiniz. Ayrıca modellerin biraz daha sayılarını artırarak çocuklarınıza bile yapabilirsiniz. Ayrıca resimlerimize tıklayarak daha büyük halde görebilir ve tunus işi örgü bebek patik modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Bana görüş ve sorularınızın tamamını iletebilirsiniz. Bunun için konumuzun altında yer alan yorum bölümünden yararlanabilirsiniz.

tunus-isi-yesil-pembe-bebek-patigi

 

İster bağcıklı ister yukarıdaki model gibi modeller yapabilirsiniz. Örneklerimiz eminim sizlere değişik fikir ve ilhamlar sunacaktır. Siz de belki bu sayede size özgün çok değişik model çıkarabilirsiniz. Bu aşağıdaki modelin bağcıklı olması bence çok kullanışlı. Bebekler özellikle patiklerini ayaklarından çıkarabilirler bağcıklarını bağladığınız sayede bebeğinizin ayakları üşümeyecek siz de sürekli patikler bebeğinizin ayaklarında mı değil mi kontrol etmenize gerek kalmayacaktır.

tunus-isinden-renkli-bebek-patikleri

 

İlk modelimiz gibi bu aşağıdaki örnekte bileğin yukarısına kadar örülmüş bir model. Kış yaklaşırken aslında bebeklerinize böyle uzun model patikler yapabilirsiniz. Böylece bilekleri de sıcacık kalmış olur. Bu arada kış yaklaşırken örüp zamanınızı değerlendirebileceğiniz aynı zamanda bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutacak en güzel örgü bebek patik modelle6rini bu linkimizden inceleyebilirsiniz.

 

tunus-orguden-bebek-patigi-modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir