Ünlüler Doğum Kilolarını Nasıl Verdi? İşte Cevabı..

Konuyu Paylaş

Ünlüler Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?– Doğum sonrası kilo vermek hanımların korkulu kabusu. Belki siz de yıllardır doğum kilolarınızdan şikayetçisiniz. O zaman ünlü bazı isimlerin doğum kilo verme yöntemlerini dinleyerek belki duruma hakim olabilirsiniz hanımlar.  Önce dilerseniz Gülben Ergenden başlayalım. Gülben Ergen biliyorsunuz ki üç oğlan annesi. Biri ikiz biri tek olan üç oğlundan sonra doğum kilolarını nasıl verdiğini açıkladı. Gülben Ergen emzirme döneminde diyete girmediğini ama yemeklerinde beyaz ekmek, pirinç, kızartma ve konserve tüketmediğini ve bol bol su içerek aynı zamanda rezene ve ısırgan otu çayı içerek zayıfladığını anlattı. 

Ünlülerin doğumlarından sonra bu kadar hızlı kilo vermelerinde estetiğin önemi var mı ya da ne kadar var bilemiyoruz ama yine de söyledikleri şeylerin doğruluk payı çok çok yüksek. Özellikle egzersiz bol su tüketmek, yediklerinize biraz daha dikkat etmek kilo vermenize yardımcı olacaktır. Ebru Şallıyı da özellikle pilates yaparak kilolarını muhafaza eden her zaman incecik görünen biri. Doğumdan sonra da bence kilolarını vermek zor olmamıştır ama kendisi bakalım neler yapmış doğum kiloları ile alakalı. Ebru Şallı yüzme, yürüme ve tabii ki pilates yaptığını aynı zamanda günde 8 öğün yiyerek metabolizmasını hızlandırmış yediklerine çok dikkat etmiş. Üstelik hamileliğinde de 7 kg almış sadece.


Pelin Karahan da Mart ayında ikinci bebeğini dünyaya getirdi. 3 ayda da hızlı bir şekilde kilo verdiği görüldü. Görenler bu kadar hızlı kilo verdiğine inanamadılar. Bu kadar kiloyu da spor yapmadan sadece emzirerek verdiğini açıkladı.

Tuba Büyüküstün de ikizleri var biliyorsunuz. Zaten hamileliğinde de çok fazla kilo almayan Büyüküstün bebeklerinden sonra onlarla oyun oynayarak sık sık hareket halinde olduğundan hızlı bir şekilde kilo vermeyi başarmış.

 

2014 yılında anne olan Demet Akalın aldığı aşırı kilolar nedeniyle oldukça dikkat çekmekteydi. Yaklaşık 34 kilo alarak çok dikkat çeken şarkıcı doğum sonrası kilolardan kurtulmak için hem yürüyüş hem sıkı bir diyete girdiğini açıkladı. Meryem Üzerli de 2014 te doğum yapan oyunculardan yaklaşık 15 kg alarak doğum yaptı. Sonrasında sağlıklı beslenerek ve bisiklete binerek kilo verdiğini açıkladı. Doğum sonrası kilo nasıl verilir siz de daha ayrıntılı bir yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir