Ünlülerin Gelinlik Modellerine de Yer Verelim

Konuyu Paylaş

Ünlülerin Gelinlik Modelleri– Burada çok çeşitli gelinlik modelleri derledik sizler için ama ünlülerin gelinliklerine hiç yer vermemiştik. Belki modeller size de ilham verebilir ne dersiniz? Gerçi onların gelinlikleri usta ellerinden çıkmadır fiyatı paha biçilemez filandır sanıyorum ama bir görün istedim. Aralarında benim de çok beğendiklerim oldu. Bakalım yakın zamanda nikahlanan ünlüler nasıl gelinliklerle evlenmişler. Hemen ilk ünlümüz Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti yanılmıyorsam 2016 düğünü. Başak Dizer’in gelinliği sade ama çok şık görünüyor değil mi?Kenan Doğulu ve Beren Saat de yanılmıyorsam 2014 evlenen çiftlerden. Gelinliği zarif ve hoştu doğrusu. Gelinliğine eşlik eden sade ve tatlı şapkası tatlılığını daha da ortaya çıkarmış. Straplez model gelinliğin göğüs kısmı kalp şeklinde tasarlanmış göğüsten bele kadar işlemeleri ile çok şık görünüyor. Eteklerin ucuna kadar ise tüllerden oluşan sade ama çok şık bir model.


Neslihan Atagül ile gelinlik tartışması yaşanan bir çift Fahriye Evcen ve Burak Özçivit yakın zamanda dünya evine girdi. Gerçekten Neslihan Atagül gelinliğinden mi esinlenilmiş ama her ikisi de çok şık zarif gelinlikler. Aslında ne hikmetse damatlıklarda tıpa tıp aynı gibi görünüyor. Neyse biz bu tartışmaya girmeden gelinlik hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Fahriye Evcenin düğünü için giydiği 3 gelinlikten sadece biri. Gelinlik tül duvağı balık etek model uzun kuyruğu ile göz dolduruyor. Üstelik pul ve dantel işlemeli şık sade model gelinlik sade topuz ile tamamlanmış görünüyor.

İşte o tartışmalara konu olan gelinlik. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu geçen yıl yani 2016 gelini ister istemez daha önce evlendiği için Fahriye Evcen’in gelinliği onunkine benzetildi. Her ikisi de kendince şık ve zarif söyleyeceğimiz sadece bu.

2016 düğünlerinden biri de Tarkan ve Pınar Dilek’e ait. Şık zarif bir gelinlik daha görüyorsunuz. Gelinlik renk olarak ekru bir renge sahip. Taşlarla dizayn edilmiş düşük omuz tasarım ayrıca omuz ve bel bölgesinde püsküllerle hava katılmış. Saçlara baktığımızda ise çok abartı yok.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalı düğünü de geçen yıldı. Sinem Kobal güzelliğini gölgelemeyecek sade ve zarif bir gelinlik tercih etmiş. Saçları bile olağan şekilde duvak yerine saçında çiçek tacı olduğunu görüyorum. Genel anlamda bakacak olursak ünlüler sade şık ve kabarık olmayan işlemeli modellerden yana kullanmışlar tercihlerini. Saçlarda bile bir abartı yok makyaj keza aynı şekilde. Yine işlemeli ve şık gelinlik modelleri konulu yazımızı buradan inceleyerek siz de kendinize uygun gelinliği bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares