Vahşi Koca Dilek ÇAKIR’ın Hayatını Bitirdi !

Konuyu Paylaş

Dilek çakır yardım kimdir, dilek çakır müge anlı, dilek çakır yardım son dakika
Bu sabah Atv de yayınlanan Müge Anlı’ya katılan Dilek Çakır‘ın sözleri tüm yürekleri dağladı. Onun acısını derinden duymanız ve paylaşmanız için bir kadın, yada anne veya erkek olmanıza gerek yok insan olmanız yeterli..

Bir evlat özellikle annelerin en değerli varlığı ve hazinesidir. Onun tırnağına zarar gelse sizin canınız yanar… O kadar büyük emeklerle büyütülüyor ki bir evlat.. Canından ve kanından bir parça olan evladını kaybeden annelerin yüreğin de o ateş hiç sonmez.İstanbul Maltepe de yaşayan Dilek Çakır’ da o yüreğinde ki ateşin hiç sönmeyecek annelerden biri.. Nasıl sönsün ki iki minicik meleğini aynı anda kaybetti bu anne.. Elif Mina henüz 3 yaşındaydı ve 2 yaşında ki Miray Hira daha küçücük bir melekti. Ve onlar öz babaları tarafından pompalı bir tüfekle vurularak öldürüldü.

Ali Yardım iki kızını vurup öldürdükten sonra kendisi de intihar etti. Bu küçücük iki yavruya hatta öz yavrusuna kıyacak kadar nasıl bir zihniyette olabilir ki insan( özür dilerim insan dediğim için)


Psikolojik sorunları olan kocasından yıllardır şiddet gören Dilek Çakır, etrafında ki en yakın akrabalarından ve ailesinden destek görmediğini ve bu konuda herkese çok kızgın olduğunu açıkladı.

Müge Anlı’ya katılarak ilk kez konuşan acılı annenin sözleri ise yürekleri dağladı.

1.jpg

Müge Anlı’nın programına bir çok sayıda kadın aynı şikayet ile bağlantı. Sesi kısık olan Dilek Çakır ilaçlar ile ayakta durduğu halde, programa katılan kadın kullanıcılara kesinlikle yılmayın vazgeçmeyin şeklinde telkinlerde bulundu. Allah, hiç kimsenin başına böyle bir acı vermesin. Buna harkes gibi ben de amin diyorum. Sadece bununlaka kalmamalı Devlet Erkanı tarafından, bu tür davalar ile karşı karşıya kalınmaması için gerekli hukuki tedbirlerin kesinlikle alınması gerekiyor.

Özellikle Programa katılan kişiler ellerinden geleni yaptıkları halde devlet tarafından koruma ya da dava ile ilgili yardım yapılmadığını savunuyorlar, ” Adamın çocuğu nasıl görmesin ” şeklinde hakimlerin bile yaklaşımı olduğunu ifade eden bir çok katılımcı oldu. Yani bu insanın da iki yavrusunu katleden bir baba idi üstelik sürekli de tehtit ediliyordu. Yazık gerçekten ülkemizde bu tür durumların olmasını hazmedemiyorum. Kadınların öldürülmesi hala ülkemizde birinci yara iken şimdi de sıra çocuklara mı geldi? Sizce sevgili melekler bu tür şeylerin olmaması adına neler yapılabilir yorumlarınızı lütfen esirgemeyin.

2 Replies to “Vahşi Koca Dilek ÇAKIR’ın Hayatını Bitirdi !”

  1. Sevgili Hülya, Değerli yorumun için teşekkür ediyorum. Asıl sıkıntılı olan durum, Devlet’in hiç bir kademesinin bu kadına yardımcı olmaması. Ailesi de yardımcı olmamış. O cenazeler kaldırılırken tüm akrabalarına ellemeyin karışmayın kapınıza geldim yardım etmediniz dede sen de yardım etmedin demesi beni gerçekten bitirdi ! Zor çok zor ! Allah başa vermesin !

  2. gerçekten şuurum durdu sanki iki meleye nasl kıyılır .ALLAH başa vermesin Rabbim o kardeşimize o anneyede sabır versin.çok çok üzgünüm. böyle insanlarında tedavi görmesi lazım aylenin arkasında durması gerekti daha fazla yazamicam gerçekten çok üzgünüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares