Vitra’dan akıllı çözümlerle banyo dekoru

Konuyu Paylaş

Akıllı klozet kapağı ile hijyeniklik birinci adımınız olacak.
Akıllı klozet kapağı ile hijyeniklik birinci adımınız olacak.

Vitra banyo koleksiyon arasında yer alan akıllı klozetleri duymuşsunuzdur. Her sezon görünümü ile beğeniyi üzerine toplayan Vitra ürünleri 2016/ 2017 sezonu içinde de en estetik ve fonksiyonel özellikleri üzerine toplamayı başarmış Vitra klozetleri ile sizleri etkileme potansiyelini üzerinde toplamıştır. Vitra mağazalarına gerçekleştireceğiniz kısa ziyaret sonrasında akıllı kapak siteminin yer aldığı klozetleri inceleyebilir; yeni sezonda banyo dekorasyonu için tercih edeceğiniz klozeti son teknolojik modernlik ile banyonuzun bir köşesinde görme memnuniyetini kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı kapak sisteminde bulunan oturak sisteminin sıcaklığını ayarlama, ayarlanan yıkama bölümü ve kurulama sistemi ayrıca koku giderici özelliğini içinde hapseden kapak fonksiyonu incelediğiniz zaman bayılacağınıza eminim. sizlerin asla hayır diyemeyeceğiniz bu klozet modeli banyo dekorasyonunuzu anlamlandıracak en özel dekor ürünleri listesinde Vitra vitrinlerinde sizleri bekliyor.

Farklı Vitra klozet modelleri ile tavana monte edilebilir özellikte ürün sahibi olabilirsiniz.
Farklı Vitra klozet modelleri ile tavana monte edilebilir özellikte ürün sahibi olabilirsiniz.

Farklı form yapısı ve verdiğiniz parayı hak edecek tasarımları ile banyonuzu şenlendirecek bu klozetlerden bir demeti üst resimde daha yakından inceleyebilirsiniz. RIM-EX klozet modelelri ile banyolarınızda bambaşka bir görünümüne davetiye çıkarıcı roldeki klozetler kanalsız sistem özelliği ile duvara mont edilebilen ilk kolozet tipleri olarak banyonuzda modernliği yakalamanıza yardımcı olabilecektir. Kullanımı pratik ve sizlerin fonksiyonel ürün arayışınızda yenilikçi bir adım olarak tercih edebileceğiniz klozet modelini dilediğiniz görünüm sisteminde seçerek banyonuzda uyumlu bir dekoratifliğe uzun ömürlü olarak yer açabilirsiniz.V-care klozetleri ile fonksiyonel bir ürüne sahip olma ayrıcalığını tadabileceksiniz.
V-care klozetleri ile fonksiyonel bir ürüne sahip olma ayrıcalığını tadabileceksiniz.

Banyo çözümlerinizde hayatınıza değer katacak bir tercih olabilecek standartlardaki kullanımları ile V-care klozetleri sizlerin beğenerek kullanım gerçekleştireceğiniz ürünler koleksiyonunda ilk sıralarda yer alacak modellerdendir. Enerji ve doğal kaynak tüketiminde karbon salınımının azaltılmasına özen gösteren bir ürün olarak karşınızxa çıkan Vitra ürünleri banyo dekoratifliğinde aradığınız tüm kriterlere sahip olabileceğiniz standartta karşınıza çıkmaktadır. Banyolarınızı yenilerken en güzel Vitra ürün seçiminde dilediğiniz sorulara vereceğim cevaplar için sabırsızlanıyor ve sizlerin birkaç kelime ile bana merak ettiklerinizi iletmenizi bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir