Yarım topuz saç modelleri

Konuyu Paylaş

Yarım topuz saç modelleri hala revaçta

Yarım topuz saç modası bilindiği üzere 2015 yılının saç trendleri arasında liste başıydı. Kış aylarında başlayan bu trend yaz aylarında sıcak hava nedeniyle ,at kuyruğu ve salaş yukarıdan topuz modeline dönse de geceleri hit olmaya devam etti. Sonbahar aylarına günler kala gündüz ve gece farketmeksizin yine saç trendlerinde hitler arasına girmeyi başardı ve 2019 yılı kış aylarında da devam edeceğe benziyor.. özellikle genç kesim tarafından büyük beğeni ile kullanılan yarım topuz saç modelinin aslında yapılışı da çok basit görünüyor. Şimdi sizlere bunu basit şekilde yapabileceğiniz görseli ekleyerek yardımcı olalım melekler.Yarım topuz saç modelleri yapılışı

Görüldüğü üzere saçlarınızı sağdan ve soldan bir tutam alarak üstte birleştiriyor, ve bir plastik toka yardımı ile yukarıdaki şekle uygun yapıyorsunuz. Alın size yarım topuz saç modelinin yapılışı.

Söz konusu olan yarım toplu saç modelleri olduğunda benim tercihim örgülerle yarım topuzu  bütünleştirmek. Bir de tabi bu örgülerin ve doğal görüntüsünün bu kadar popüler olması yakışıyor. Yarım topuz saç modelinin bu kadar revaçta olmasının ilk sebebiyse bohem akımın etkisi olarak görüyorum. Bu belirttiğim saç modelinin evde yardım almaksızın yapılışı biraz zor gibi bunun için mecburen kuaföre gitmeniz gerekiyor. Ben bununla da ilgili size bir tane görsel vermek istiyorum, ki örnek olsun. Yine en aşağıda sizlere, Üstten örgülü yarım topuz saç modeline ait bir görsel daha ekleyeceğim.


Örgülü Yarım Topuz Saç Modeli

Gündelik hayatta artık her şey bizlerin rahatlığı çerçevesinde güzelleşiyor. Yani rahat iseniz sıkıntı yok. Sizlerin de gönül rahatlığı ile saniyeler içinde bu şekilde saç topuzu yapmanız mümkün. Belirttiğim gibi bu modelleri görerek kendiniz de bunları yaparak görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Ama yukarıdaki şekilde örgülü bir modeli yapmak için bir arkadaşınızdan ya da kuaförden yardım almak zorundasınız. Aşağıda yer alan görsellerden sizlere bu saç modeline uygun olan bazı yarım topuz saç modellerini sunuyorum dilerseniz galeri halinde de resimlere tıklayarak gezinebilirsiniz. Sizler için birbirinden şahane modelleri bir araya getirdim kızlar umarım beğenirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares